iphone ipad teknik servis

iphone servis

iPhone iPad Teknik Servis

Apple markasının üretmiş olduğu akıllı telefonlar iPhonelardır. Markanın en çok önem verdiği ürün kategorilerinin başında gelen iPhonelar sürekli geliştirilmekte, her yıl bir önceki yılın modellerinin üzerine konularak kullanıcılar daha iyi deneyimlerle karşı karşıya bırakılmaktadırlar.

Her yıl birden fazla iPhone modeli ile farklı kullanıcı tiplerine ve bütçelere hitap eden Apple akıllı telefonlarında başka hiçbir markanın kullanmadığı kendi işletim sistemini kullanmaktadır. Benzersiz bir görünüm çizgisi takip etmektedir. Bununla birlikte güvenlikten, kaliteden, sağlamlıktan, ergonomiklikten de taviz vermeden yoluna devam etmektedir.

Her bir iPhone modeli özellikleriyle kullanıcılarını ayrıcalıklı kılmayı hedeflese de her teknolojik ürün gibi iPhonelar da zaman zaman arıza çıkarabilmekte, yıpranabilmekte, tamir ve bakım gereksinimi duyabilmektedir. Bu durumda çok seçici olmalı, bu nadide cihazlarınızı mutlaka uzman teknisyenlerin bulunduğu, tam profesyonel ekipmanların kullanıldığı servislere emanet etmelisiniz. Bizler yirmi yılı aşkın süredir Ankara Kızılay’da hizmet veriyoruz. Her türlü sorunda yanınızda oluyoruz. En çok talep gören uygulamalarımız ise şunlar oluyor:

  • iPhone ekran değişimi,
  • Batarya Değişimi, 
  • Hafıza Yükseltme, 
  • Ses Sorunu, 
  • Cam Değişimi, 
  • Şarj Sorunu, 
  • Anakart Onarımı,
  • Dokunmatik Sorunu,
  • Ön Cam Değişimi, 
  • iCloud Çözümü.

iPhone Ekran Değişimi

iPhone ekran değişimi en fazla talep gören hizmetlerden birisidir. iPhone telefonların ekranlarının tamamında işlevsel ve sağlam bir ekran kullanılmaya çalışılmaktadır. Anca yıllar geçtikçe ve modeller geliştikçe iPhone ekranlarında da daha farklı teknolojiler karşımıza çıkmaktadır.

iPhone telefonların ekranlarında iç ekran ve dış ekran olmak üzere iki ekran bulunmaktadır. Kimi zaman sorun sadece dış ekranda olmakta, dokunmatik çalışmakta, renk canlılıkları devam etmektedir. Bu durumda bütün bir ekranı komple değiştirmek yerine üst cam değişimiyle sorun giderilebilmektedir.

Kimi zamansa sadece iç camda ya da her ikisinde de sorun oluşabilmektedir. Dokunmatiğin hiç basmaması, dokunmatik karışması, ekranda renk karışmaları olması, siyah noktalar oluşması gibi nedenle bütün bir ekran değişimini gerektirebilmektedir. Servisimizde vakumlu pres makinesiyle bütün kırık camlarınız onarılabilmekte, ekran değişimleri orijinal ve A+ kalite ekranlarla yapılabilmektedir. Bütün kontrolleri tamamlanıp sorusuz çalıştıkları onaylandıktan sonra cihazlarınız tarafınıza teslim edilmektedir.

iPhone Batarya Değişimi

En çok ihtiyaç duyulan hizmetlerimizden birisi iPhone batarya değişimi olmaktadır. Bataryalar iPhone telefonların güç kaynağı olup bataryadan güç almadığı taktirde çalışmaları imkansızdır. iPhonebataryaları boşalıp şarj edildikçe ve yıllar geçtikçe aşınabilmektedir. Aşınan bataryalar şarj tutmamakta, bu da sizi sürekli telefonunuz şarj etme zorunda bırakmaktadır.

Kimi zaman cihazınızın yaşlanmasına bağlı olarak kimi zaman kullanım yoğunluğuna ya da hatalı kullanıma dayalı olarak iPhone batarya değişimi gerekebilir. Bu durumda değişimde mutlaka kaliteli bataryalar kullanılmalı, profesyonel bir servis ince ayarlarını yaparak değişimi gerçekleştirmelidir. Bizler orijinal batarya ve amperi yüksek kapasiteli batarya çeşitlerimizle değişim gerçekleştiriyoruz. Böylece daha uzun süre cihazınızı verimli şekilde kullanabilmenizi sağlıyoruz.

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone modellerinin ilk serilerinden bu yana diğer markalardan ayrılan en temel özelliklerinden biris gömülü hafızaya sahip olmalarıdır. Gömülü hafıza SD kart ile arttırılamamakta, bu da kullanıcıların bir süre sonra cihazlarından verim alamamasına neden olmaktadır.

Son dönemde iPhonemodelleri farklı hafıza seçenekleriyle satışa sunulsa da hafızalar arasında büyük fiyat farkı olmaktadır. Bu da kullanıcılarda iPhone hafıza yükseltme taleplerini arttırmaktadır. Servisimizde cihazlarınızın hafızasını çok kısa sürede yükseltebiliyor, bütün testlerden geçirip yüzde yüz çalışır olduğundan emin olarak teslim ediyoruz. Kargo ile Türkiye’nin her yerine hizmet veriyor, hafıza yükseltimi taleplerinize en hızlı ve uygun fiyatlı cevapları vermeyi başarıyoruz.

HAFIZA YÜKSELTİMİ
HAFIZA YÜKSELTİMİ
Hemen Ara
Yol Tarifi