iPad Hafıza Yükseltme

iPad Hafıza Yükseltme

iPad kullanıcılarının en çok sıkıntı çektikleri huşulardan birisi hafızadır. Diğer markaların tabletlerinin aksine ilk modelden bu yana iPad’lere hafıza kartı takılamamakta, gömülü hafıza kullanılmaktadır. Bu da bir süre sonra kullanıcıların cihazlarının hafızasının yetmemesine neden olmaktadır.

Özellikle ilk nesil iPad’lerin hemen hepsinin kullanıcıları bugün hafıza problemi yaşmaktadır. Yeni uygulamaların boyutları arttıkça cihazların hafızası yetmemektedir. Üstelik sadece eski nesil iPad’lerde değil, yeni nesil iPad’lerde de kullanıcılar hafızanın yetersizliğinden şikayetçi olabilmekte, fazla veri depolamak isteyen kullanıcılar daha fazla alana ihtiyaç duyabilmektedir. Servisimizin sunmuş olduğu iPad hafıza yükseltme hizmeti tam da bu noktada kurtarıcı olmaktadır.

iPad hafıza yükseltmeuygulamalarında uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazınız açılarak anakart üzerinde NAND değişimi gerçekleştirilmektedir. Ardından yeniden belirlediğiniz kapasitede NAND takılır. Sonrasında hoparlör, mikrofon, kameralar, şarj soketi gibi alanların temizlikleri yapılır. İç temizlikleri gerçekleştirilen cihazınız eksiksiz toplanarak iTunes programıyla orijinal güncel yazılımı yüklenir. Yazılım yüklemesinden sonra cihazınız teste alınır. Testten sonra ilk başta yedeklenen bütün verileriniz iTunes programıyla yeniden cihazınıza yüklenir.

iPad hafıza yükseltme işlemlerinin sorunsuz olması adına mutlaka kaliteli hafıza belleği (NAND) kullanılmalıdır. Kalitesiz bellekler cihazınızla uyum sorunu yaşayacağı gibi daha sonrasında da performans sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olabilir.

iPad hafıza yükseltmeişlemleriyle iPad’inizin hafızası ihtiyacınız kadar arttırılabilir. Değişim kısa sürede yapıldığı için cihazınızdan uzun süre ayrı kalmanız gerekmez ve saatler içinde yepyeni bir kapasitede tablete kavuşursunuz. Bütün verileriniz işlem öncesi yedeklenip sonrasında yeniden cihazınıza aktarılacağından veri kaybı yaşamazsınız.

ipad hafiza yükseltme

Garantili iPad Hafıza Yükseltme

Servis olarak uzun yıllardır Ankara’da iPad hafıza yükseltme hizmeti veriyoruz. iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Air 3, iPad Mini cihazlarınıza çözüm üretiyoruz. Yine iPad Mini 2, iPad Mini 3, iPad Mini 4, iPad Pro 9.7, iPad 7, iPad Pro 11 ve diğer bütün cihazlarınızda yardımcı olabiliyoruz.

Servisimizde iPad hafıza yükseltmeişlemlerinizi garantili olarak gerçekleştiriyor, cihazlarınızın ve verilerinizin işlem öncesi ve sonrasında güvende olmasını sağlıyoruz. Zamanınızın değerli olduğunu biliyor, olabildiğince hızlı hareket ediyoruz. Dilerseniz cihazınızı servisimize getirerek yerinde hizmet alabilirsiniz. Eğer başka bir şehirdeyseniz anlaşmalı kargomuzla cihazınızı bize ücretsiz gönderebilir, en aynı gün içinde hafızasını yükseltip tarafınıza ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı iPad Hafıza Yükseltme

Servis olarak iPad hafıza yükseltmekonusunda kaliteli malzeme, uzman işçilik, yeni nesil ekipmanlar ve uygun fiyat ayrıcalığı tanıyoruz. iPad hafıza yükseltme fiyatlarımız cihazınızın modeline, tercih ettiğiniz hafıza boyutuna ve diğer işlemlere göre değişmektedir. Dilerseniz iletişim kanallarımızın tamamında bize ulaşabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

iPad’ler son derece özel cihazlar olduğu için ve hafıza yükseltme işleminin ileri seviye uzmanlık gerektirdiğinden önceliğiniz kalite olmalıdır. Servisimizde hem en kaliteli hizmet hem de en uygun fiyat sizleri beklemektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi