iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza yükseltme ankara, 2 saat içinde risksiz, bilgi kaybı yaşanmadan orijinal hafıza entegresi ile değişimini yapıyoruz. 16 Gb. hafıza kapasiteli cihazların büyük çoğunluğunu sistem kendi kullanması nedeni ile siz apple kullanıcılarına fazla bir alan kalmamaktadır, aşağıda vermiş olduğumuz fiyat listesinde size uygun kapasiteyi seçerek servisimizde yükseltim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. En uygun ve kaliteli iphone hafıza değişimi fiyatı servisimizde bulunmaktadır.

iPhone X,6, 5S, SE, SE 2020, 6 Plus, 6S, 6S Plus, 7, 7 Plus, 8, XS, XS Max, XR, 11, 8 Plus, 11 Pro, 11 Pro Max, 12, 12 Mini, 12 Pro, 12 Pro Max, 13, 13 mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 14, 14 Plus, 14 Pro, 14 Pro max donanımsal hafıza yükseltme fiyatları,

iPhone tüm model cihazların donanımsal olarak hafıza yükseltme işlerini risksiz yapıyoruz.

iPad tüm model cihazların donanımsal olarak hafıza yükseltme işlerini risksiz yapıyoruz.

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

Fiyat için Tıkla

Fiyat için Tıkla

Fiyat için Tıkla

5/5
iphone hafiza yukseltme

Fiyat için Tıkla

Fiyat için Tıkla

Fiyat için Tıkla

iPhone Hafıza Yükseltme Fiyatları

32 GB. Hafıza

Fiyat için Tıklayın

128 GB. HAFIZA

Fiyat için Tıklayın

512 GB. HAFIZA

Fiyat için Tıklayın

64 GB. Hafıza

Fiyat için Tıklayın

256 GB. HAFIZA

Fiyat için Tıklayın

1 TB. HAFIZA

Fiyat için Tıklayın

Hafıza yetersizliği başınıza dert olmasın servisimize uğrayın ve 2 saat içerisinde cihazınızın hafızasını hiç bir bilgi kaybı olmadan hafıza yükseltimi işlemini gerçekleştirelim.

Kullandığımız hafıza entegreleri %100 orijinaldir. Güncellemelerde ve yazılım yüklemelerinde sorun yaratmaz. Cihazınızı ileri bir zamanda satmayı düşündüğünüzde bile

değerine değer katar.

Servisimiz Ankara’ da hizmet vermektedir şehir dışından gönderim yapacak müşterilerimiz için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu onarım oldukça riskli bir onarımdır bu neden  ile de güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

Videoyu Oynat
S.S.S
Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları.

Hafıza yükseltme işlemi oldukça profesyonellik isteyen bir işlemdir. Servisimizde 20 yıllık ustalık deneyimi olan uğur ustamız bugüne dek 1000 den fazla hafıza arttırımı sorunsuz bir şekilde yapmış ve sorun çıkmamıştır.

Yapmış olduğumuz hafıza yükseltme işlemine 1 yıl garanti veriyoruz.

Hafıza arttırma işlemlerinde tüm risk firmamıza aittir.

Dilerseniz cihazınızda ki tüm bilgilerinizi yedekleyip onarımdan sonra yeni yüksek kapasiteli cihazınıza tüm bilgilerinizi ücretsiz yükleyebiliriz ve hiç bir bilgi kaybı olmadan cihazınızı yüksek kapasiteli kullanabilirsiniz.

Dilersenizde kendiniz yedek alıp işlemlerden sonra kendiniz yedeğinizi yükelemede yapabilirsiniz.

Kullandığımız hafıza entegreleri orijinal parça olmasından ötürü ios tüm sürümlerinde sorunsuz güncelleme yapabilirsiniz.

Servimize en çok gelen sorunlardan biride budur telefon herkes için çok önemli olduğu için servisimiz 1 saat içerisinde yükseltme işlemini gerçekleştirebilmektedir.

Servisimiz ankara kızılay‘ da bulunmaktadır ankarada olan müşterilerimiz 1 saat içerisinde yükseltme yaptırabilmektedir.

Şehir dışından bize ulaşmak isteyenler için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo geldiği gün içerisinde yükseltme yapılır ve aynı gün içerisinde tekrar kargoya teslim edilir.

Aras Kargo Anlaşma No: 1905348851527

Hafıza Yükseltme Başarı Oranı

Bugüne dek 1000 den fazla iPhone iPad cihazın %100 başarı oranı ile sorunsuz yükseltimi yapılmıştır.

iPhone Acil Servis 100%
Diğer Servisler 58%

iPhone hafıza yükseltme nasıl yapılır?

nand ceptamircisi.com

iPhone telefonlarda gömülü batarya olduğu gibi sabit hafıza bulunmaktadır. Diğer markaların pek çok modelinde bir hafıza kartı takarak ya da mevcut hafıza kartınızı daha yüksek kapasitelisiyle değiştirerek hafıza artırımı yapabiliyorsunuz. Ancak iPhone hafıza yükseltimi için hafıza kartı ile hafıza artırımı mümkün olmuyor.

iPhone hafıza yükseltimi sadece profesyonelce yapılabilen bir uygulamadır. Mutlaka teknik servis desteği gerekir. Çünkü iPhone telefon modellerinde anakart üzerinde hafıza kartı bulunur. Nand adı verilen hafıza kartının yerinden sökülmesi ve yerine daha yüksek kapasiteli bir nand yerleştirilmelidir. Bu eğişim işlemi yapılırken telefona belli bir ısı verilmeli ve bu ısı ile işlem gerçekleştirilmelidir.

iPhone telefonlarda hafıza değişimi yapılan alanda pek çok diyot ve kompansitör yer almaktadır. Bu yapıların yerinden oynatılması ya da en ufak bir hasar alması hem parçaların hem de bütün bir telefonunuzun zarar görmesine yol açabilir, hatta telefonunuzu çalışamaz hale getirebilir. Bunlara mahal vermemek için mutlaka firmamız gibi profesyonel servislerde, uzman ekiplerce hafıza kartı değişimleri yapılmalıdır.

Cep Tamircisi olarak servisimize gelen iPhone modellerini ilk olarak laboratuvar ortamında, temiz şekilde telefonu açıyoruz. Daha sonra mikroskop yardımıyla nand belleği yerinden çıkarıyoruz. Ayırdığımız parçayı özel cihazımıza takıyor ve bütün içeriği kopyalıyoruz. Ardından telefonunuza takacağımız yeni belleği cihazımıza takıyor, bütün verileri buna yüklüyoruz. Ardından özel silikonlarla ve mikroskopla belleği anakarta yapıştırıyoruz.

Hemen Ara
Yol Tarifi