iPad Batarya Değişimi

iPad Batarya Değişimi

iPad cihazlarıyla Apple markası kullanıcılarına özel bir tablet deneyimi sunmaktadır. Sürekli yeni modellerle desteklenen iPad’ler yazılım yenilenmeleriyle de kullanıcılarının güncel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır. Fakat zaman içinde cihazlarınızın bazı parçaları sorun çıkarabilir. Özellikle de bataryalar iPad kullanıcılarının en çok şikayet ettikleri hususlardan birisidir.

iPad’lerin bataryalarının ömrü ortalama 2 yıl olup bu süre sonunda bataryalarda şişme olabilir, şarj tutmayabilir, şarj olmayabilir ya da kapanma sorunları baş gösterebilir. Kullanım alışkanlıklarına göre bu sorunların ortaya çıkma süreli kısalabileceği gibi uzaya da bilir. Bizler tecrübelerimize binaen bahsettiğimiz sorunlarla karşılaşmasanız dahi bu süre sonunda iPad batarya değişimi öneriyoruz.

iPad batarya değişimi yapılırken mutlaka ön incelemeler yapılmalı, cihazınızın batarya değişimine ihtiyacı olup olmadığı netleştirilmelidir. Kimi zaman sorun şarj entegresinin bozulması ya da şarj soketinin zarar görmesi olabilir. Bu sorunlar iPad batarya değişimi ile çözülmeyeceğinden sorunsuz bataryayı değiştirmeye gerek yoktur. Uzman ekibimiz incelemeler neticesinde tarafınıza gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

iPad batarya değişimi hususunda en temel nokta kaliteli ve uyumlu bataryadır. Kalitesiz bataryalar cihazınızda daha büyük sorunlara neden olabileceği gibi güvenlik tehdidi de meydana getirebilir. Servisimizde amperi güçlendirilmiş, şarj süresi uzatılmış, yüzde 100 garantili bataryalar kullanıyoruz. Böylece tek şarjla iPad’lerinizi daha uzun süre kullanabilmenize yardımcı oluyoruz.

ipad şişmiş batarya

Profesyonel iPad Batarya Değişimi Servisi

iPad batarya değişimison derece uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Cihazlarınızı emanet edeceğiniz servisin mutlaka deneyimli, sertifikalı, kurumsal ve güvenilir olması gerekir. Batarya sökümü, montajı ve onarımı sıkıntılı süreçler olduğundan bilinçsiz müdahaleler sadece cihazlarınızın daha fazla zarar görmesine neden olacaktır.

Ankara Kızılay’da çeyrek asra yakın süredir Apple markasının ürünlerine hizmet veren firmamız her biri alanında tecrübeli, deneyimli, kendini sürekli geliştiren ve markaya dair en son gelişmeleri yakından takip eden bir kadroya sahiptir. Uzman ekiplerimiz iPad modeliniz her ne olursa olsun gerekli incelemeleri yapmakta, en kaliteli bataryaları kullanarak dakikalar içinde değişimin gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

iPad batarya değişimi için dilerseniz servisimize bizzat gelebilir, yerinde hizmet alabilir, cihazlarınıza yapılan işlemleri şeffaflıkla izleyebilirsiniz. Ankara dışındaysanız anlaşmalı kargomuzla cihazlarınızı bize gönderebilir, en kısa sürede onarımı yaparak garantili şekilde cihazlarınızı tarafınıza ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. Kaliteli malzeme, uzman işçilik ve güler yüzlü hizmet ayrıcalığını her nerede olursanız olun deneyimleyebilirsiniz.

ipad batarya

iPad Batarya Değişimi Fiyatı

iPad batarya değişimikonusunda en çok karşılaştığımız konulardan birisi iPad batarya değişimi fiyatları olmaktadır. Fiyatlar kullanılan bataryanın kalitesine, işçiliğe, iPad modeline ve diğer onarım detaylarına göre değişebilmektedir. Servisimiz daima en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmakta, önceliği müşteri memnuniyetine vermektedir.

Dilediğiniz zaman servisimize ulaşabilir, detaylara göre cihazınızın batarya değişimi için gereken ücreti öğrenebilirsiniz. Garantili, güvenilir ve uygun fiyatlı batarya değişim hizmetinin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi