iPhone & iPad iCloud Çözümü

iPhone & iPad iCloud Şifremi Unuttum

iPhone & iPad icloud çözümü servisimizde yapılmaktadır. Apple hesap bilgilerinizi unuttu iseniz cihazı sıfırlama yaptığınızda beni bul seçeneği aktif ise icloud ekranında kalır ve hesabınızı giren kadar aktif edemez ve cihazınızı kullanamazsınız. iPhone kilit kırma işlemi için cihazınızın servisimize gelmesi gerekmektedir.

Şuan sadece listede bulunan iPhone modellerinin icloud kilitleri açılabilmektedir.

iPhone iCloud Fiyat Listesi

MODELFİYAT
iPhone X1650 TL.
iPhone 8 – 8 Plus1500 TL.
iPhone 7 – 7 Plus1350 TL.
iPhone 6S – 6S Plus1000 TL.
Müşterilerimizin Dikkatine
iCloud kilit açma işlemlerinde bypass yöntemi kullanılarak kilit açılabilmektedir bu neden ilede telefonlarınıza yada tabletinizi sıfırlama, yazılım yükleme ve versiyon güncelleme yapmamalısınız.
iPad iCloud Bilgilerimi Bilmiyorum?

iPad cihazınızda menü açık kullanmanızda sorun yok ama apple hesap kullanıcı adınızı veye şifrenizi bilmiyorsanız iseniz cihazınızın icloud şifresini kırabiliyoruz. Bu tür sorunlarda servisimizi arayarak menüsünün açık olduğunu belirtirseniz hem daha uygun fiyata hemde daha kısa sürede cihazınızın hesabını kaldırtabilirsiniz.

iPAD iCloud Fiyat Listesi

MODELFİYAT
iPad 2300 TL.
iPad 3350 TL.
iPad 4350 TL.
iPad Mini 1300 TL.
iPad Mini 2350 TL.
iPad Air400 TL.
Listede olmayan modeller için iletişim kurabilirsiniz.Whatsapp: 0544 246 52 26

Ücretsiz Aras Kargo

Servisimiz ankara kızılay‘ da bulunmaktadır. Şehir dışından bize ulaşmak isteyenler için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo geldiği gün icloud kırma işlemi yapılır ve aynı gün içerisinde tekrar kargoya teslim edilir.
Aras Kargo Anlaşma No: 2018148851556

iPad Teknik Servis Ankara

iPad ekran, üst cam, batarya, hafıza yükseltme ve anakart onarımında uzman kadromuz ile sizlere 1 saat kısa bir sürede onarım imkanı sunuyoruz. iPad tamir de en uygun fiyat ve hızlı onarım ile ücretsiz arıza tespiti ipad servis ankarada yaptırabilirsiniz. iPad onarımı oldukça zor ve tecrübe isteyen bir iştir bu neden ilede güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı önemle rica ederiz. Servisimiz 20 yıllık Apple deneyimli personel ve sertifikalı uzman kadroya sahiptir.

Hemen Ara
Yol Tarifi