iPhone & iPad iCloud Çözümü

iPhone & iPad iCloud Şifremi Unuttum

iPhone & iPad icloud çözümü servisimizde yapılmaktadır. Apple hesap bilgilerinizi unuttu iseniz cihazı sıfırlama yaptığınızda beni bul seçeneği aktif ise icloud ekranında kalır ve hesabınızı giren kadar aktif edemez ve cihazınızı kullanamazsınız. iPhone kilit kırma işlemi için cihazınızın servisimize gelmesi gerekmektedir.

iPhone iCloud Fiyat Listesi

MODELFİYAT
Diğer Modeller İçin Tıklayın.
iPhone X1700 TL.
iPhone 8 – 8 Plus1400 TL.
iPhone 7 – 7 Plus1200 TL.
iPhone 6S – 6S Plus1000 TL.
iPhone 6 – 6 Plus900 TL.
Müşterilerimizin Dikkatine
iCloud kilit açma işlemlerinde bypass yöntemi kullanılarak kilit açılabilmektedir bu neden ilede telefonlarınıza yada tabletinizi sıfırlama, yazılım yükleme ve versiyon güncelleme yapmamalısınız.
YouTube video
iPad iCloud Bilgilerimi Bilmiyorum?

iPad icloudlu cihazlarda iki tür model bulunmaktadır simkartlı ve simkartsız olarak cihazınızın modeline göre ücret değişmektedir. iPad icloud açıldıktan sonra normal bir şekilde kullanabilirsiniz. Cihazda sıfırlama ve versiyon güncelleme yapmamalısınız.

iPAD iCloud Fiyat Listesi

MODELFİYAT
iPad 2400 TL.
iPad 3400 TL.
iPad 4400 TL.
iPad Mini 1300 TL.
iPad Mini 2400 TL.
iPad Air500 TL.

Diğer iPad icloud açılabilen ipad modelleri için tıklayınız.

Ücretsiz Aras Kargo

Servisimiz ankara kızılay‘ da bulunmaktadır. Şehir dışından bize ulaşmak isteyenler için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo geldiği gün icloud kırma işlemi yapılır ve aynı gün içerisinde tekrar kargoya teslim edilir.
Aras Kargo Anlaşma No: 2018148851556

iPad Teknik Servis Ankara

iPad ekran, üst cam, batarya, hafıza yükseltme ve anakart onarımında uzman kadromuz ile sizlere 1 saat kısa bir sürede onarım imkanı sunuyoruz. iPad tamir de en uygun fiyat ve hızlı onarım ile ücretsiz arıza tespiti ipad servis ankarada yaptırabilirsiniz. iPad onarımı oldukça zor ve tecrübe isteyen bir iştir bu neden ilede güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı önemle rica ederiz. Servisimiz 20 yıllık Apple deneyimli personel ve sertifikalı uzman kadroya sahiptir.

Hemen Ara
Yol Tarifi