iPad Ekran Değişimi

ipad ekran tamiri

iPad Ekran Değişimi

iPad ekran değişimi çeşitli nedenlerle cihazlarınızın ekranlarının hasar görmesi durumunda yapılmaktadır. Bu noktada iPad cihazlarda çift katman ekran bulunduğu unutulmamalıdır. Kimi zaman sadece dokunmatik ön camınız arızalı olabilir. Bu durumda LCD ekranda görüntü devam eder ve sadece dokunmatik ön cam değişimi yapılarak cihazlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik ön cam değişimi çok daha hızlı ve çok daha uygun maliyetli olduğundan her iki açıdan tasarruf edersiniz.

Cihazınızın LCD ekranı zarar görmüş ise görüntü tamamen gidebilir, dokunmatik algılamayabilir ya da renk kayıpları gözlemlenebilir. Dolayısıyla iPad ekran değişimi sırasında mutlaka hassas bir inceleme yapılmalı, sorunun kaynağı ve çözüm net olarak tespit edilmelidir. Servisimiz her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak gereksiz işlem ve maliyetten kurtulmanızı hedeflemekte, bunun için ekranın neresi değişmeliyse ona yönelik çözüm üretmektedir.

iPad ekranlarıyere düşme, baskı uygulanması, sert zemine çarpma ve daha başka sebeplerle kırılabilir. Kırılan ekranın hem cihaz sağlığı hem kullanıcı sağlığı açısından en kısa sürede yenilenmesi gerekir. Ekranı kırık şekilde cihazınızı kullanmaya devam etmeniz toz ve kirlerin içeri sızmasına ve diğer akşamların da zarar görmesine neden olabilir. Şarj sorunu ortaya çıkarak şarjınızın daha hızlı bitmesiyle karşılaşılabilir. Elektrik çarpması olabilir. Herhangi bir sıvıyla temas halinde bütün bir cihazınızın zarar görmesi karşınıza çıkabilir.

Cihazınızı düşürüp kırdınızsa, aktığınızda ses geliyor; fakat görüntü yoksa ekranda ölü pikseller meydana gelmiş ya da ekranda lekelenmeler oluşmuş olabilir. Bunlar iPad LCD ekran arızasından kaynaklanır. Ekranı her ne şekilde olursa olsun hasar görmüş tabletlerinizi servisimize getirerek ya da kargoyla göndererek değişim hizmeti alabilirsiniz.

Profesyonel iPad Ekran Değişimi Hizmeti

iPad ekran değişimi alanında on yılların tecrübesine sahip uzman ekibimiz dokunmatik ön cam ve LCD ekran değişimini kusursuz yapmaktadır. Personellerimiz en yeni nesil ekipmanlarla çalışmakta, bütün iPad modelleri hakkında yeterli donanıma sahip bulunmaktadır.

Ekran değişimi son derece hassas ve uzmanlık gerektiren bir iş olduğundan güvenilir servisleri tercih etmelisiniz. Teknik servisimiz bu alanda en çok tercih edilenlerden birisi olarak iPad’inizin modeli her ne olursa olsun kaliteli ekranlarla çözüm üretmeyi başarmaktadır.

En Hızlı iPad Ekran Değişimi

iPad’ler günün her anında, pek çok farklı amaçla kullanılan cihazlardır. Bu nedenle cihazlarınızın sorunlarının en hızlı şekilde çözülmesini istersiniz. Servisimiz bunun bilincinde olarak dakikalar içinde iPad ekran değişimi yapmakta, gerekli kontrolleri sağlayarak kusursuz hizmet sağlamaktadır. Kargo ile gönderdiğiniz cihazlarınız aynı gün içinde tamir edilmekte ve yeniden tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Uygun Fiyatlı iPad Ekran Değişimi

Servisimiz iPad ekran değişimi hususunda kaliteli, hızlı, garantili ve güvenilir hizmet yanında uygun fiyatın da adresidir. Ekran değişim fiyatlarımız cihaz modeline ve ekran özelliklerine göre değişmektedir. Her zaman en iyi fiyatlar sizleri beklemektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi