Apple watch teknik servis

Apple Watch Teknik Servis

watch cam onarimi

Apple Watchlar teknoloji hayranlarının en çok tercih ettiği akıllı saatlerdendir. Hemen her yıl lansmanına yeni bir Apple Watch dahil eden marka, kullanıcılarına birçok yeni teknolojiyi, benzersiz özellikleri şık tasarımları bir arada sunmaktadır.

Apple Watch modelleri birçok özelliği ile diğer akıllı saatlerden ayrılmakla birlikte bütün teknolojik cihazlar gibi zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir. Bu durumda mutlaka profesyonel bir Apple Watch teknik servisinden hizmet almanız, WATCH ekran değişimi ve diğer bütün sorunlarda uzman desteği almalısınız.

Profesyonel ve Hızlı Apple Watch Teknik Servis

Apple Watch teknik servis olarak cihazlarınızın modeli her ne olursa olsun hemen her sorununa çözüm üretebiliyoruz. Bununla birlikte en sık karşılaştığımız tamir gereksinimleri şunlar olmaktadır:

  • Pil sorunları,
  • Şarj, güç, sistem sorunları,
  • Eşleşme bağlantı sorunları,
  • Kayış sorunları,
  • Ekran görüntü kalitesi,
  • Parola sorunları,
  • Yazılım güncelleme,
  • Sıvı nedeniyle ya da kazara oluşan sorunlar.

Uzun yıllardır Ankara Kızılay’da hizmet veren servisimiz bütün Watch model saatlerinizin sorunlarının tespitinde ve çözümünde öne çıkmaktadır. Bu noktada özellikle WATCH cam değişimi fazlaca talep edilmekte, camlar düşme, çizilme, çarpma gibi nedenlerle arızalanabildiğinde değişmesi gerekmektedir. Apple Watch cam değişimlerinde cihazın kullanımı cam yüzeyden sağlandığı için camın mutlaka kusursuz işlemesi, görüntü kalitesinden, dokunmatik hassasiyetinden, renk canlılığından ve diğer bütün özelliklerinden taviz vermemesi gerekir. Bütün bunlar da onarımın uzman kişiler ve profesyonel ekipmanlarla gerçekleştirilmesini zorunlu kılar.

Uygun Fiyatlı Apple Watch Teknik Servis

WATCH ekran değişimi servisimizde 1, 2, 3, 4, 5, 6, SE, 7 ve diğer bütün modeller için yapılabilmektedir. Ekran değişimlerimizde tam otomatik makinalarla vakumlama ve presleme yapılmaktadır. Orijinal birinci kalite materyaller kullanılarak cihazınızın hem estetik hem işlevsellik açısından aynı performansı sergilemeye devam etmesi sağlanmaktadır.

Ankara içindeyseniz cihazlarınızı servisimi getirerek kısa sürede tamir etmemizi sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin başka bir ilinde, ilçesindeyseniz kargo ile tarafımıza gönderebilir, aynı gün içinde inceleyip tamir edip tarafınıza en kısa sürede ulaştırmamızdan istifade edebilirsiniz. WATCH cam değişimi fiyatlarımız modele göre değişse de en uygun fiyatlarla, garantili, güvenilir hizmet alabilirsiniz.

apple watch
Hemen Ara
Yol Tarifi