RİSK YOK
Samsung S8

Samsung S8 Teknik Servis

Samsung S8 profesyonel anakart onarımı, ekran değişimi, batarya değişimi, hafıza yükseltimi, ön cam ve arka cam değişimi, kamera sorunları, parmak okuyucu onarımı, frp kilit çözümü ve diğer tüm arızlarını aynı gün içerisinde servisimizde yaptırabilirsiniz. Servisimiz çankaya, kızılay bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlere telefon, tablet ve akıllı saat tamirlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet prensibi ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Samsung S8 onarımı uzmanlık isteyen bir iştir bu neden ile de güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

Samsung S8 arka kamera camı kırılmasında cihaz içi açılmadan ve garantiniz bozulmadan üst tarafından değişimi sağlanabilmektedir. Kamera odaklamaması veya titreme sorunlarında da servisimizden destek alabilirsiniz.

Darbe durumlarında Samsung S8 arka tarafı cam olması neticesinde çok çabuk çatlayabilir veya kırılabilir, orijinal yedek parça arka cam sayesinde komple kasa değişimi olmadan tek arka cam değişimi yapabiliyoruz.

Yan sanayi şarj aletleri ve araç şarjlar cihazınızın şarj entegresi veya şarj soketine zarar verebilmektedir. Bu durumlarda cihazınız hiç çalışmayabilir yada şarjınızın çok hızlı bitmesine neden olabilir bu durumlarda servisimizde ücretsiz şarj entegre arızası kontrolü yaptırabilir sorun görülmesi durumunda servisimizden destek aiabilirsiniz.

Aranıyor, servis yok, sim kart görmeme arızalarında cihazınız şebeke sorunu verir ve cihazınıza arama gelmez ve siz arama yapamazsınız. Bu sorun genellikle anakart kaynaklı olur ve onarımı mümkün olan bir arızadır. ( Yurt dışı cihazlarda pasaport kaydı yapılmadı ise de cihazınızda bu sorunları yaşabilirsiniz. Servisimiz size kayıt sorunlarınızda da destek sağlamaktadır. Servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz. )

20 Yıllık Deneyimli Uğur Usta cam onarımı ve anakart uzmanı
Samsung S8 Ekran Üst Cam Değişimi

Samsung S8 ön cam değişimleri tam otomatik makineler ile hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Cam değişimlerinde üsteki kırık cam seperatör yardımı ile ana ekrandan ayrılıp, YMJ pres makinesi ile de yeni cam orijinal ekrana preslenip hazır hala getirilir. Ekran üst cam yenilemelerinde face id zarar görmez ve özgün ekran hatası sorunları servisimizde yaşamazsınız. 2 saat içinde teslim ediyoruz.

Samsung S8 Batarya Fiyatı

Samsung S8 orijinal bataryası 3.000 mAh. dır. Servisimizde orijinal batarya ve amperi yüksek kapasiteli bataryalar bulunmaktadır. 30 dk. da teslim ediyoruz. Samsung batarya değişimi riskli bir onarımdır bataryanın sahte yada yan sanayi olması durumunda patlama riski ve kalıcı hasarlara neden olabilir bu neden ile servis olarak orijinal parça kullanıyoruz.

Samsung S8 Hizmetlerimiz
  • 6 ay garantili ürünler ve teknik servis hizmeti
  • Orijinal yedek parça
  • 2 saat içinde sorunsuz onarım
  • %100 müşteri memnuniyeti
Sıkça Sorunlan Sorular
Samsung S8 Ekranım kırıldı garantiye girer mi?

Samsung yetkili servisleri tarafından kullanıcı hataları garanti kapasamına girmemektedir. Bu neden ile de ekran kırılması garanti kapsamında değildir, Servisimiz özel servistir Samsung s8 ekran değişimlerini aynı gün içerisinde onarmaktadır.

Şehir dışındayım kargo ile gönderim yapabilirmiyim?

Servisimizin Aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kargolarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Aras kargo Anlaşma No: 20181488551556

Telefonumdan bilgilerim silinir mi?

Cihazınızın onarım esnasında hiç bir bilginizi silmiyoruz. Bu konuda çok titiz ve dikkatli davranıyoruz bilgi kaybı yaşanmaması için gerekli tüm önlemlerimizi alıyoruz.
Cihazınızın onarımından sonra gerekli dezenfekten işlemlerinide ücretsiz olarak yapıyoruz.

Samsung Servis Ankara

Kampanyalar

Samsung S8 ekran değişimi yaptıran tüm müşterilerimize 100 TL. değerindeki seramik nano cam full kaplama hediye ediyoruz.

Servis Onarımlarda İndirim

Teknik servis anakart onarımlarında nakit ödemelerde müşterilerimize özel indirimler sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi