Samsung S20 Plus

RİSK YOK
Samsung S20 Plus

Samsung S20 Plus Teknik Servis

Samsung S20 Plus profesyonel anakart onarımı, ekran değişimi, batarya değişimi, hafıza yükseltimi, ön cam ve arka cam değişimi, kamera sorunları, parmak okuyucu onarımı, frp kilit çözümü ve diğer tüm arızlarını aynı gün içerisinde servisimizde yaptırabilirsiniz. Servisimiz çankaya, kızılay bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlere telefon, tablet ve akıllı saat tamirlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet prensibi ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Samsung S9 Plus onarımı uzmanlık isteyen bir iştir bu neden ile de güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

Samsung S20 plus arka kamera camı kırılmasında cihaz içi açılmadan ve garantiniz bozulmadan üst tarafından değişimi sağlanabilmektedir. Kamera odaklamaması veya titreme sorunlarında da servisimizden destek alabilirsiniz.

Darbe durumlarında samsung s20 plus arka tarafı cam olması neticesinde çok çabuk çatlayabilir veya kırılabilir, orijinal yedek parça arka cam sayesinde komple kasa değişimi olmadan tek arka cam değişimi yapabiliyoruz.

Yan sanayi şarj aletleri ve araç şarjlar cihazınızın şarj entegresi veya şarj soketine zarar verebilmektedir. Bu durumlarda cihazınız hiç çalışmayabilir yada şarjınızın çok hızlı bitmesine neden olabilir bu durumlarda servisimizde ücretsiz şarj entegre arızası kontrolü yaptırabilir sorun görülmesi durumunda servisimizden destek aiabilirsiniz.

Aranıyor, servis yok, sim kart görmeme arızalarında cihazınız şebeke sorunu verir ve cihazınıza arama gelmez ve siz arama yapamazsınız. Bu sorun genellikle anakart kaynaklı olur ve onarımı mümkün olan bir arızadır. ( Yurt dışı cihazlarda pasaport kaydı yapılmadı ise de cihazınızda bu sorunları yaşabilirsiniz. Servisimiz size kayıt sorunlarınızda da destek sağlamaktadır. Servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz. )

20210911 095855
20 Yıllık Deneyimli Uğur Usta cam onarımı ve anakart uzmanı
Samsung S20 Plus Ekran Üst Cam Değişimi

Samsung S20 Plus ön cam değişimleri tam otomatik makineler ile hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Cam değişimlerinde üsteki kırık cam seperatör yardımı ile ana ekrandan ayrılıp, YMJ pres makinesi ile de yeni cam orijinal ekrana preslenip hazır hala getirilir. Ekran üst cam yenilemelerinde face id zarar görmez ve özgün ekran hatası sorunları servisimizde yaşamazsınız. 2 saat içinde teslim ediyoruz.

Samsung S20 Plus Batarya Fiyatı

Samsung S20 plus orijinal bataryası 4.370 mAh. dır. Servisimizde orijinal batarya ve amperi yüksek kapasiteli bataryalar bulunmaktadır. 30 dk. da teslim ediyoruz. Samsung batarya değişimi riskli bir onarımdır bataryanın sahte yada yan sanayi olması durumunda patlama riski ve kalıcı hasarlara neden olabilir bu neden ile servis olarak orijinal parça kullanıyoruz.

Samsung S20 Plus Hizmetlerimiz
  • 6 ay garantili ürünler ve teknik servis hizmeti
  • Orijinal yedek parça
  • 2 saat içinde sorunsuz onarım
  • %100 müşteri memnuniyeti
Sıkça Sorunlan Sorular
Samsung S20 Plus Ekranım kırıldı garantiye girer mi?

Samsung yetkili servisleri tarafından kullanıcı hataları garanti kapasamına girmemektedir. Bu neden ile de ekran kırılması garanti kapsamında değildir, Servisimiz özel servistir Samsung S20 plus ekran değişimlerini aynı gün içerisinde onarmaktadır.

Şehir dışındayım kargo ile gönderim yapabilirmiyim?

Servisimizin Aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kargolarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Aras kargo Anlaşma No: 20181488551556

Telefonumdan bilgilerim silinir mi?

Cihazınızın onarım esnasında hiç bir bilginizi silmiyoruz. Bu konuda çok titiz ve dikkatli davranıyoruz bilgi kaybı yaşanmaması için gerekli tüm önlemlerimizi alıyoruz.
Cihazınızın onarımından sonra gerekli dezenfekten işlemlerinide ücretsiz olarak yapıyoruz.

Samsung Servis Ankara

Kampanyalar

Samsung S20 Plus ekran değişimi yaptıran tüm müşterilerimize 100 TL. değerindeki seramik nano cam full kaplama hediye ediyoruz.

Servis Onarımlarda İndirim

Teknik servis anakart onarımlarında nakit ödemelerde müşterilerimize özel indirimler sağlıyoruz.

Hemen Ara
Yol Tarifi