iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max Teknik Servis

iPhone 11 Pro Max profesyonel anakart onarımı, ekran değişimi, batarya değişimi, hafıza yükseltimi, ön cam ve arka cam değişimi, kamera sorunları, face id onarımı, icloud çözümü ve diğer tüm arızlarını aynı gün içerisinde servisimizde yaptırabilirsiniz. Servisimiz çankaya, kızılay bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlere telefon, tablet ve akıllı saat tamirlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet prensibi ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Apple iphone 11 pro max onarımı uzmanlık isteyen bir iştir bu neden ile de güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

iPhone 11 pro max arka kamera camı kırılmasında cihaz içi açılmadan ve garantiniz bozulmadan üst tarafından değişimi sağlanabilmektedir. Kamera odaklamaması veya titreme sorunlarında da servisimizden destek alabilirsiniz.

Darbe durumlarında iphone 11 pro max arka tarafı cam olması neticesinde çok çabuk çatlayabilir veya kırılabilir, orijinal yedek parça arka cam sayesinde komple kasa değişimi olmadan tek arka cam değişimi yapabiliyoruz.

Yan sanayi şarj aletleri ve araç şarjlar cihazınızın şarj entegresi veya şarj soketine zarar verebilmektedir. Bu durumlarda cihazınız hiç çalışmayabilir yada şarjınızın çok hızlı bitmesine neden olabilir bu durumlarda servisimizde ücretsiz şarj entegre arızası kontrolü yaptırabilir sorun görülmesi durumunda servisimizden destek aiabilirsiniz.

Aranıyor, servis yok, sim kart görmeme arızalarında cihazınız şebeke sorunu verir ve cihazınıza arama gelmez ve siz arama yapamazsınız. Bu sorun genellikle anakart kaynaklı olur ve onarımı mümkün olan bir arızadır. ( Yurt dışı cihazlarda pasaport kaydı yapılmadı ise de cihazınızda bu sorunları yaşabilirsiniz. Servisimiz size kayıt sorunlarınızda da destek sağlamaktadır. Servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz. )

iPhone 11 Pro max dokunmatik basmama yada kendi kendine karışma gibi sorunlarda tek dokunmatik değişimi yapıyoruz.

20210323 121312
iPhone 11 Pro Max Ekran Üst Cam Değişimi

iPhone 11 Pro Max ön cam değişimleri tam otomatik makineler ile hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Cam değişimlerinde üsteki kırık cam seperatör yardımı ile ana ekrandan ayrılıp, YMJ pres makinesi ile de yeni cam orijinal ekrana preslenip hazır hala getirilir. Ekran üst cam yenilemelerinde face id zarar görmez ve özgün ekran hatası sorunları servisimizde yaşamazsınız. 2 saat içinde teslim ediyoruz.

iPhone 11 Pro max hafıza kapasitesini yükseltiyoruz. Servisimiz de yüksek kapasiteli orijinal nand hafıza entegreleri bulunmaktadır. Servisimizde bugüne dek 1000′ den fazla iPhone cihazın hafızasını başarı ile yükseltme işlemini sorunsuzca yapmıştır. Hafıza yükseltimi esansında tüm bilgilerinizi isterseniz yedekleyebilir ve yeni yüksek kapasiteli hafıza takımından sonra bilgilerinizi ücretsiz olarak yedeğinizi yükleyebiliriz.

 • 128 GB Kapasite
 • 256 GB Kapasite
 • 512 GB Kapasite

Yukarıda listenen istediğiniz iphone hafıza kapasitesini servisimizde yaptırabilirsiniz.

Ortalama 2 saat içerisinde hafıza yükseltimi yapıyoruz.

iPhone 11 Pro Max Batarya Fiyatı

iPhone 11 Pro Max orijinal bataryası 3.969 mAh. dir. Servisimizde orijinal batarya ve amperi yüksek kapasiteli bataryalar bulunmaktadır. 30 dk. da teslim ediyoruz.

iPhone 11 Pro Max Hizmetlerimiz
 • Orijinal Ekran değişimi
 • Orijinal Üst cam değişimi
 • Batarya değişimi
 • Dokunmatik sorunu çözümü
 • Şarj sorunu çözümü
 • Wifi sorunu çözümü
 • iCloud ve sim kilit çözümü
 • Kamera sorunu
 • Arka cam değişimi
 • Ve diğer tüm arızalarda destek sağlıyoruz.
Sıkça Sorunlan Sorular
iPhone 11 Pro Max Ekranım kırıldı garantiye girer mi?

Apple yetkili servisleri tarafından kullanıcı hataları garanti kapasamına girmemektedir. Bu neden ile de ekran kırılması garanti kapsamında değildir, Servisimiz özel servistir iphone 11 pro max ekran değişimlerini aynı gün içerisinde onarmaktadır.

Şehir dışındayım kargo ile gönderim yapabilirmiyim.

Servisimizin Aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kargolarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Aras kargo Anlaşma No: 20181488551556

iPhone 11 Pro Max Erkan Üst Cam Değişimi Servis Resimleri

Kampanyalar

iPhone 11 pro max ekran değişimi yaptıran tüm müşterilerimize 100 TL. değerindeki seramik nano cam full kaplama hediye ediyoruz.

Servis Onarımlarda İndirim

Teknik servis anakart onarımlarında nakit ödemelerde müşterilerimize özel indirimler sağlıyoruz.

Hemen Ara
Yol Tarifi