iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro Teknik Servis

iPhone 11 Pro profesyonel anakart onarımı, ekran değişimi, batarya değişimi, hafıza yükseltimi, ön cam ve arka cam değişimi, kamera sorunları, face id onarımı, icloud çözümü ve diğer tüm arızlarını aynı gün içerisinde servisimizde yaptırabilirsiniz.

Cep Tamircisi Uzman Dokunuş

Servisimiz çankaya, kızılay bölgesinde hizmet vermektedir. Alanında uzman ekibimiz sizlere telefon, tablet ve akıllı saat tamirlerinde uygun fiyat kaliteli hizmet prensibi ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. Apple iphone 11 pro onarımı uzmanlık isteyen bir iştir bu neden ile de güvenmediğiniz servislere cihazınızı bırakmamanızı öneriyoruz.

iPhone 11 Pro Tüm Sorunlarını Çözüyoruz.

iPhone 11 pro arka kamera camı kırılmasında cihaz içi açılmadan ve garantiniz bozulmadan üst tarafından değişimi sağlanabilmektedir. Kamera odaklamaması veya titreme sorunlarında da servisimizden destek alabilirsiniz.

Darbe durumlarında iphone 11 pro arka tarafı cam olması neticesinde çok çabuk çatlayabilir veya kırılabilir, orijinal yedek parça arka cam sayesinde komple kasa değişimi olmadan tek arka cam değişimi yapabiliyoruz.

Yan sanayi şarj aletleri ve araç şarjlar cihazınızın şarj entegresi veya şarj soketine zarar verebilmektedir. Bu durumlarda cihazınız hiç çalışmayabilir yada şarjınızın çok hızlı bitmesine neden olabilir bu durumlarda servisimizde ücretsiz şarj entegre arızası kontrolü yaptırabilir sorun görülmesi durumunda servisimizden destek alabilirsiniz.

Aranıyor, servis yok, sim kart görmeme arızalarında cihazınız şebeke sorunu verir ve cihazınıza arama gelmez ve siz arama yapamazsınız. Bu sorun genellikle anakart kaynaklı olur ve onarımı mümkün olan bir arızadır. ( Yurt dışı cihazlarda pasaport kaydı yapılmadı ise de cihazınızda bu sorunları yaşabilirsiniz. Servisimiz size kayıt sorunlarınızda da destek sağlamaktadır. Servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz. )

20210323 121312

iphone servis

Ekran, Üst Cam ve Dokunmatik Onarımı

iPhone 11 Pro ön cam değişimleri tam otomatik makineler ile hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Cam değişimlerinde üsteki kırık cam seperatör yardımı ile ana ekrandan ayrılıp, YMJ pres makinesi ile de yeni cam orijinal ekrana preslenip hazır hala getirilir. Ekran üst cam yenilemelerinde face id zarar görmez ve özgün ekran hatası sorunları servisimizde yaşamazsınız. 2 saat içinde teslim ediyoruz.

iPhone 11 Pro hafıza kapasitesini yükseltiyoruz. Servisimiz de yüksek kapasiteli orijinal nand hafıza entegreleri bulunmaktadır. Servisimizde bugüne dek 1000′ den fazla iPhone cihazın hafızasını başarı ile yükseltme işlemini sorunsuzca yapmıştır. Hafıza yükseltimi esansında tüm bilgilerinizi isterseniz yedekleyebilir ve yeni yüksek kapasiteli hafıza takımından sonra bilgilerinizi ücretsiz olarak yedeğinizi yükleyebiliriz.

  • 128 GB Kapasite
  • 256 GB Kapasite
  • 512 GB Kapasite

Yukarıda listenen istediğiniz iphone hafıza kapasitesini servisimizde yaptırabilirsiniz.

Ortalama 2 saat içerisinde hafıza yükseltimi yapıyoruz.

iPhone hafıza yükseltme fiyatları için tıklayınız.

 
Batarya Fiyatı

iPhone 11 Pro orijinal bataryası 3.046 mAh. dir. Servisimizde orijinal batarya ve amperi yüksek kapasiteli bataryalar bulunmaktadır. 30 dk. da teslim ediyoruz.

 
Hizmetlerimiz
  • 6 ay garantili ürünler ve teknik servis hizmeti
  • Orijinal yedek parça
  • 2 saat içinde sorunsuz onarım
  • %100 müşteri memnuniyeti
 
Sıkça Sorunlan Sorular
 
iPhone 11 Pro Ekranım kırıldı garantiye girer mi?
 

Apple yetkili servisleri tarafından kullanıcı hataları garanti kapasamına girmemektedir. Bu neden ile de ekran kırılması garanti kapsamında değildir, Servisimiz özel servistir iphone 11 pro ekran değişimlerini aynı gün içerisinde onarmaktadır.

 
Şehir dışındayım kargo ile gönderim yapabilirmiyim.
 

Servisimizin Aras kargo ile anlaşması bulunmaktadır. Ücretsiz olarak kargolarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Aras kargo Anlaşma No: 20181488551556

iPhone Servis Ankara

 
Kampanyalar

iPhone 11 pro ekran değişimi yaptıran tüm müşterilerimize 100 TL. değerindeki seramik nano cam full kaplama hediye ediyoruz.

 
Servis Onarımlarda İndirim

Teknik servis anakart onarımlarında nakit ödemelerde müşterilerimize özel indirimler sağlıyoruz.

 

Hemen Ara
Yol Tarifi