iPhone 6S Batarya Değişimi

iPhone 6S Batarya Değişimi

iPhone 6S batarya değişimi, 10 dk. da risksiz, bilgi kaybı yaşanmadan yüksek kapasiteli batarya ile değişimi yapıyoruz. Batarya değişiminde kullanılan marka kalite açısından çok önemlidir servisimiz bu konuda tüm testleri yapılmış kullanıcı açısından hiç bir risk yaratmayan ve en uzun kullanım süresine sahip ATA marka batarya kullanmaktadır. 

iPhone Batarya Değişimi

iPhone tüm model cihazların 10 dk. içerisinde batarya değişim işlerini yapıyoruz.

iPad Batarya Değişimi

iPad tüm model cihazların 2 saat içerisinde batarya değişim işlerini yapıyoruz.

iPhone Batarya Değişim Fiyatları

Garantili iPhone batarya değişimi 2022 yılı fiyat listesi, iPhone 13 pro max, 13 pro, 13, 13 mini, 12 Pro max, 12 pro, 12, 12 mini, 11 pro max, 11 pro, 11, Xs max, Xs, Xr, X, 8 Plus, 8, Se 2020, 7 Plus, 7, 6S Plus, 6S, 6 Plus, SE, 5S güncel tarihili yüksek amper bataryaları servisimizde bulunmaktadır. Apple kullanıcılarının batarya değişiminde dikkat edecekleri, en önemli hususlardan biri fiyattan önce takılan bataryanın kalitesidir. Kulanmış olduğumuz bataryalarımızda şişme, ısınma, patlama ve alev alma riskleri kesinlikle yoktur.

Model

Fiyat

iPhone 13 Pro Max

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 13 Pro

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 13

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 13 Mini

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 12 Pro Max

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 12 Pro

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 12

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 12 Mini

Fiyat İsteyiniz.

iPhone 11 Pro Max

600 TL.

iPhone 11 Pro

600 TL.

iPhone 11

600 TL.

iPhone XS MAX

550 TL.

iPhone XS

400 TL.

iPhone XR

400 TL.

iPhone X

350 TL.

iPhone 8 Plus

300 TL.

iPhone 8

300 TL.

iPhone SE 2020

300 TL.

iPhone 7 Plus

300 TL.

iPhone 7

300 TL.

iPhone 6S Plus

280 TL.

iPhone 6S

250 TL.

iPhone 6 Plus

280 TL.

iPhone 6

250 TL.

iPhone SE

250 TL.

iPhone 5S

200 TL.

iPhone 5

150 TL.

Müşterilerimizin dikkatine sitemizde bulunan fiyatlar döviz  ve stok durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Lütfen servisimizi arayarak fiyat teyiti yapınız. 

iPhone Batarya Değişimi

Batarya Değişiminde Dikkat

Yeni teknoloji sayesinde artık bataryalarımız daha güçlü, daha yüksek kapasiteli, daha güvenli ve daha yüksek kullanım süreli bataryalar servisimizde bulunmaktadır. 10 dakika içerisinde iphone batarya değişimi yapmaktayız. Piyasada çok çeşit kalitede batarya bulunmaktadır, servisimiz bu konuda tüm testleri yapılmış ATA marka batarya kullanmaktadır.

 

Batarya işi gerçek manada fiyattan ötürü, en önemli husus kalite bahabında en yüksek ve risk oranı sıfır (patlama, şişme vb.) gibi sorunlar asla yaşatmamaktadır. Kullandığımız bataryalarda çift entegre teknolojisi sayesinde daha hızlı şarj olma ve pil sağlığı gibi özelliklerin sorunsuz çalışmasına neden olurlar.

 

Kısa Devre Korumalı iPhone Batarya

Kısa devre ve yüksek akım koruma desteği sayesinde şarj aletinden yüksek voltaj gelmesine karşın kendini korumaya alarak ısınma, şişme yada cihazın anakartına zarar vermeden kendini kapatma desteği sunmaktadır.

 

Bir önemli hususta tüm bataryalarımız güncel tarihlidir raf ömrü dolmuş bataryalar asla kullanılmamaktadır.

 

Yüksek kapasiteli bataryalarımızın tam performans olarak 2 ila 3 yıl arası kullanım, ortlama bir performans ile 4 ila 5 yıl kullanım ömürleri bulunmaktadır.

 

Bataryalarımız şişmeye karşın garantilidir ve koşulsuz şartsız 6 ay kullanım garantilidir.

iphone batarya değişimi ankara
iphone batarya değişimi ankara

Aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi yan sanayi düşük kalite iphone batarya’ları kullanmak yada daha uygun düşüncesi ile taktırmak sizlere daha sonrasında geri dönüşü olmayan ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. 

iphone batarya onarımı ankara
iphone batarya değişimi
iPhone Batarya Değişimi

iPhone telefon modelleri dayanıklılığı, uzun ömürlü olması, üstün özellikleri, tasarımı gibi pek çok açıdan kullanıcılarını ayrıcalıklı kılsa da bir iPhone telefonunuzu kullanmaya devam edebilmek için mutlaka bataryasının doğru çalışması gerekir. Fakat zaman zaman iPhoneların bataryaları kullanım ömrünü tamamlayabilir ya da stabil sorun çıkarabilirler. Bu durumlarda mutlaka iPhone batarya değişimi yapılmalıdır.

Cep Tamircisi olarak yirmi yılı aşkın süredir bu alanda profesyonel hizmet veriyoruz. En eski iPhone modellerinden en yeni iPhone modellerine kadar tamamının batarya değişimlerini en iyi biçimde yerine getirebiliyoruz. Tarafımızca her model iPhone telefonunuzun batarya değişim işlemi kaliteli ve güvenli biçimde yapılmakta ve telefonlarınız en kısa sürede tarafınıza teslim edilmektedir. Orijinal yedek parça temini ve gerekli testler sonucunda değişimler garantili şekilde yerine getirilmektedir.

Hızlı ve Güvenli iPhone Batarya Değişimi

iPhone telefonunuz kimi zaman ansızın arızalanabilir ya da büyük bir darbe alarak bataryası zarar görebilir. Zaman zamansa çeşitli belirtilerle iPhone batarya değişimi yapılması gerektiğini işaret eder. Bu durumda ekseriyetle telefonunuzun hızı ve performansı düşer ve sizi yarı yolda bırakır. Oysa buna alışmak zorunda değilsiniz.

Öncelikle iPhone modellerinde bataryaların en sıkıntılı parçalar oldukları herkesin malumudur. Gömülü batarya şeklinde geldiği için diğer markalar gibi yeni bir bataryayla kendi imkanlarınızla değiştiremezsiniz. Mutlaka profesyonel bir ekip ve ekipmanlarla iPhone batarya değişimi yapılmalıdır. Servisimiz Ankara Kızılay’da bütün Ankaralılara ve ülkemizin her yerine garantili hizmet vermeye devam etmektedir.

iPhone Batarya Değişimi Gerektiren Durumlar

iPhone batarya değişimi gereksinimi çeşitli şekillerde kendini belli eder. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Batarya şişmesi: Zaman zaman bataryalar şişebilir. Bu durumda ekrana baskı yapar ve bastırmanız, sıkıştırmaya çalışmanız halinde bataryaya ekrana zarar vererek sorunu büyütebilir. Batarya patlayarak etrafa toksik maddeler yayabilir ve bu, son derece tehlikelidir. Bataryanız şişmeye başladıysa ekran hafif puslu bir görünüm kazanabilir. Ekran telefon çerçevesinden çıkmaya başlayabilir. Bu durumlarda telefonunuzu şarja takmadan batarya değişimine başvurmalısınız.
  • Ani kapanmalar: Kimi zaman telefonunuzun pil yüzdesi yarıya kadar dolu olsa da aniden kapanabilir. Ya da yüzde 50 şarjdan bir anda yüzde 20 şarja düşüyorsa batarya eskimiştir ve servisimize başvurarak batarya değişimi talep etme zamanınız gelmiştir.
  • Telefonunuzun fazla yavaşlaması: iPhone cihazınızın pil sağlığını Ayarlar kısmından görebilirsiniz. Eğer iOS 11.3 ve üzeri kullanıyorsanız Pil seçeneğindeki Batarya Sağlığı seçeneğine girerek maksimum Kapasite altında uyarılar görüyorsanız batarya değişimi yapma vakti gelmiştir.
  • Sadece şarjda kullanabilme: Eğer iPhone telefonunuzu sadece şarja takılıyken kullanabiliyorsanız artık batarya şarj tutmuyordur ve servisimiz aracılığıyla değiştirilmesini talep etmelisiniz.
  • Aşırı ısınma: Çalışan telefon efor sarf eder ve bataryası ısı üretir. Zaten iPhone modellerinin batarya ısılarının diğer parçalara geçmesini engelleyen ara kalkan vardır. Buna rağmen telefonunuza dokunduğunuzda bir anda sıcak olduğunu hissediyorsanız bataryanız değiştirilmelidir.
iPhone Batarya Değişimi Fiyatları

Hemen hemen bütün iPhone telefon modellerinin batarya ömrü yaklaşık 2 yıldır. Bu süre sonunda pil sorunu yaşamamak adına iPhone batarya değişimi yapılmalıdır. Buna karşısın kullanım alışkanlıklarına ve kullanım tarzına, yoğunluğuna göre pil ömrü kısalabilir. Eğer cihazınız bir günü çıkarmıyor, bir günde iki ve daha faza kez şarj etmek zorunda kalıyorsanız batarya değişimi için servisimize başvurmanızı öneriyoruz.

Cep Tamircisi olarak iPhone telefonunuzun modeli her ne olursa olsun batarya değişimi yapabiliyoruz. Ücretsiz kargo ile Türkiye’nin her yerinden cihazlarınızı bize gönderebilir, en kısa sürede bataryası yenilenmiş biçimde teslim alabilirsiniz. Üstelik en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

S.S.S
Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları.

Yeni model cihazların bataryası kasaya yada kablosuz şarj özelliği olan cihazlarda şarj modülüne yapışık olarak gelir. Bu da bataryayı yerinden sökmek de oldukça risklidir. Servisimiz batarya değişimlerinde gerekli bilgiye, donanıma ve tecrübeye sahiptir cihazınıza hiç bir zarar vermden 10 dk. içerisinde değişimi yapıyoruz.

Batarya değişim işlemlerinde tüm risk firmamıza aittir.

Batarya değişimlerinde hiç bir bilginizi silmiyoruz ve bilgi kaybı yaşanmadan değişim işlemlerinizi garantili olarak yapıyoruz.

iPhone 6 dan X ‘ e kadar olan tüm modeller de pil değişiminden sonra servis ibaresi kalkarak pil sağlığı %100 olarak gelmektedir.

Fakat XS ve üstü modellerde apple farklı bir teknoloji ile bataryaları programlama tekniğine gittiğinden ötürü şuan yeni pil değişse bile sadece pil sağlığı kısmı çalışmamaktadır. Servisimiz bu konuda argeleri devam etmektedir çok kısa bir zaman sonra bu sorunu çözüme kavuşturacaktır. Bilgi için servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.

0312 418 19 14

iPhone batarya değişimi 6 aylık bir garanti kapsamasıyla sunulmaktadır. Garanti kapsamında 6 ay süre zarfında bataryada meydana gelebilecek bir arızada ücretsiz tamir, değişim hizmeti sağlamaktayız.

Servisimiz ankara kızılay‘ da bulunmaktadır ankarada olan müşterilerimiz 10 ila 20 dk. içerisinde batarya değişimi yaptırabilmektedir.

Şehir dışından bize ulaşmak isteyenler için ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır. Kargo geldiği gün içerisinde batarya değişimi yapılır ve aynı gün içerisinde tekrar kargoya teslim edilir.

Aras Kargo Anlaşma No: 2018148851556

Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul,

Teknik Servis Noktaları

İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce teknik servis apple, iPhone batarya değişimi, pil değişimi 

Hemen Ara
Yol Tarifi