Sıvı Temaslı Cihaz Çözümleri

Sıvı Temaslı Cihaz Çözümleri

Suya düşen yada sıvıya maruz kalmış telefonlarını acemi tamircilere götürmeyin bir çok sıvılı cihazda başarılı olmuş servisimiz size bu konuda gereken yardımı yapacaktır. Sıvı temaslı cihaz tamirleri bir ekran değişimi  veya batarya değişimi gibi kolay bir tamir değildir bu nedenle bu konuda uzman olmayan kişilere asla telefonunuzu vermemenizi cep tamircisi olarak uyarıyoruz.

iPhone, iPad ve diğer model cihazların zamanla sıvı temasına maruz kaldığı sık rastlanan bir durumdur. Sıvı temaslı cihaz çözümleri için ne yazık ki garanti kapsamına girmemektedir. Bu yüzden uygun fiyatlı çözüm için iPhon servislerinden hizmet almanız gerekebilir.

Apple ve diğer birçok üründe sıvı teması çok fazla görülmeye başlandı. Gün içerisinde sürekli su, kahve, çay gibi sıvılar tüketebiliyoruz. Telefonumuz, tabletimiz de masamızda durduğu için kazara yaşanan dökülmeler nedeni ile zor anlar yaşayabiliyoruz. Sıvı teması sonrasında profesyonel bir yardım almazsanız daha kötü sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzman kişilerden alacağınız sıvı temaslı çözüm sayesinde en az hasarla ve ücretle durumu atlatabilirsiniz.

iPhone, iPad gibi cihazlar sıvı ile temas ettiğinde en çok yapılan hata tekrar ıslak bez ile silmek oluyor. Siz de bu hatayı yapmayın ve firmamıza getirerek en sağlık şekilde sorunu çözmenize yardımcı olalım.

iPhone 5 sıvı temaslı cihaz çözümleri, iPhone 5 sıvı temaslı cihaz çözümleri, iPhone 6 sıvı temaslı cihaz çözümleri,
iPhone 6 Plus sıvı teması, iPhone 6S sıvı teması, iPhone 6S Plus sıvı teması, iPhone 6 Su teması,
Samsung s6 sıvı teması, Samsung s6 plus sıvı teması,


Comments are closed.