iPhone Yan Sanayi Ekran Sorunları

iPhone Yan Sanayi Ekran Sorunları

iPhone ekran fiyatlarının iki, üç kalite olması nedeniyle servisler bu kaliteye göre fiyat vermekte, ve bizde bizi arayan tüm müşterilerimize ucuz ekranlardaki düşük kaliteyi anlatıyoruz.

Biz servis olarak yan sanayi ekranı önermiyoruz ve takmıyoruz. Gelen müşterilerimize orijinal ekran taktırmaları yönünde bilgi veriyoruz. Yan sanayi ekranlar sadece görsel bir zarar vermekle kalmıyor aynı zaman da donanımsal arızalar da vermektedir.

Bu nedenle de siz değerli müşterilerimize aralarında ki farkı anlatmak istedik. Yan sanayi ekran taktırmanız durumunda karşılaşabileceğiniz sorunları kısaca anlatıyoruz.

Özel iPhone Servis olarak Yan Sanayi Ekran Önermiyor ve Kesinlikle Takmıyoruz.

Yan Sanayi Ekranda oluşabilecek sorunlar;

  • Yan sanayi ekranlar sarımtırak renk olur. (Bu farkı resimden anlayabilirsiniz.)
  • Ekran takıldıktan sonra arama sırasında ekran ışığı sönmez buda sizin her aramanızda telefonu sessize alma ve hoparlörü açma vb. sorunlar verir. (Yan sanayi ekran kullananlar bu sorunu çok iyi bilir)
  • Yine arama sırasında karşının konuşma sesi orijinale göre çok zayıf, hatta duyulması bayağı bir zordur.
  • Dokunmatik hassasiyeti kesinlikle aynı değildir. Dokunmatik çoğu zaman kendi kendine karışır.
  • Yan sanayi ekran taktıranların çoğunda pil sorunu başlamaktadır. Ekran ışığı orijinal olmadığı için çok fazla enerji tüketir, buda kısa zamanda pilin şişmesine ve ekranın çıtadan ayrılmasına neden olur.
  • Yan sanayi ekranda kullanılan cam çok incedir ve en ufak darbede çok çabuk kırılır.
  • Yan sanayi ekranın garantisi yoktur fakat bir çok servis garantili olduğunu iddaa eder ama sorun olduğu zaman suçu her zaman kullanıcıya atarlar.

Servislerdeki fiyat farkının nedeni yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayıdır. Özel iPhone Servis olarak size tavsiyemiz ekranın fiyatından önce kaliteye bakmanızdır ve güvenmediğiniz yerlere cihazınızın onarımını yaptırmamanızdır.Comments are closed.