iphone-ekran-degisimi

iPhone Servis

iPhone Ekran Cam Değişimi

iPhone 5/5S – 5C, SE, 6/6 Plus, 6S/6S Plus Ekran Cam Değişimi,

iPhone ekran camını kırdığınızda artık komple ekran taktırmanıza gerek yok servisimizde orijinal cam değişimi yapıyoruz.

Telefonunuzda görüntü var dokunmatik çalışıyor ise bunun için komple ekranı değişmenize gerek yoktur. 

iPhone Kırık Orijinal ekranına cam takıldığı zaman kalitesinde ve dokunmatik hassasiyetinde en ufak farklılık olmaz, kırık iphone ekranın da kullanmış olduğumuz malzemelerin tümü orijinal yedek parçalarıdır.

iPhone Servis

Otomatik Makina ile Cam Değişimi

iPhone cam değişimini tam otomatik makina ile el değmeden orijinal olarak değişim sağlıyoruz.

Cam değişim işi uzmanlık isteyen bir iştir bu nedenle cam değişimini ankara da düzgün yapan firma sayısı çok az dır. Bu neden ile güvenmediğiniz yerlere cam tamir işi yaptırmamanızı iPhone Servis olarak öneririz.

iPhone cam değişimi esnasın da orijinal ekrandan camı ayırdıktan sonra üzerinde ki oca jel özel solüsyonlar ile ekrana zarar vermeden temizlenir. Ekran üzerindeki polarize zarar görmüş yada çizik ise servisimiz ekran netliğini veren polorize değişimini de yapmaktadır. Camı kırık ekranlarda servisimiz ekran çıtasını da değiştirmektedir. Bu sayede ekranınız sıfır ekran olarak fabrikasyon ekran kalitesinde kullanım ve görüntü kalitesi sizlere sunar.

iPhone Servis

iPhone Pil (Batarya) Değişimi

iPhone pil kullanım süresi ortalama 2 yıl kadar kullanılabilmektedir. Özel durumlar olması durumunda yan sanayi şarj aleti ve uyumsuz kablo kullanımından ötürü bu süre 1 yıla kadar da ine bilmektedir. Bu neden ile orijinal ürün kullanmanızı iphone servis olarak önermekteyiz. Yan sanayi şarj aletleri telefonunuzun bataryasını aşırı derecede ısındırarak pilin şişmesine neden olur buda gazete ve televizyonlar da gördüğünüz gibi telefonun patlamasına neden olur. Servisimizde pil sorunu ile gelen müşterilerimizin ilk önce telefonlarında akım çeken anakart ta bir sorun olup olmadığı yetkili uzmanımız ile kontrol edilmektedir. Ordan gelen netice doğrultusunda pil değişim olup olmayacağı belli olmaktadır. Servisimizde garantili iphone pil değişimi yapılmaktadır.

iPhone Servis

iPhone Şarj Soketi Sorunu

Telefonunuz eskisi gibi şarja takdığınızda şarj almıyor yada şarj kablosunu oynayınca almaya başlıyorsa veya da usb kablosu şarj soketine tam olarak girmiyorsa şarj soketiniz bozuk demektir. Bazı cihazlarda şarj soketi bozulduğu durumlarda telefon şarj olduğunu gösterir ama batarya yüzdesi saatlerce durmasına rağmen ilerlemez. Bu durumlarda öncelik şarj soket filmi değişir eğer bunla düzelmez ise ana kart üzerindeki u2 şarj entegresi değişmesi gerekmektedir. Servisimiz şarj filmi ve u2 şarj entegre değişimi yapmaktadır.

iPhone Servis

iPhone Kamera Lens Cam Değişimi

iPhone arka kamera camı kırıldığında genelde kasa değişimi yapmakta çoğu servis bu çok maliyetli olmaması ve kasanın orijinal kalite de olmaması nedeniyle servisimiz buna bir çözüm bularak yurt dışından orijinal sadece kamera lensi getirtmiştir hem düşük maliyet hemde zamandan da tasarruf sağlar. 15 dakikada kırık olan kamera camı sökülüp garantili olarak yenisi ile değiştirilir.

iPhone Servis

iPhone Orta Tuş Sorunu

iPhone yetkisiz müdahale eden işten anlamayan teknik servisler den ötürü ekran değişimin den sonra çoğu iphone 5/5s 6/Plus ve 6S/6S Plus modellerinin orta home tuşu eskisi gibi çalışmamaktadır. Ya çok sert çalışmaktadır yada parmak okuyucu özelliği artık çalışmamaktadır. Servisimiz bu durumlarda sizlere profesyonel yardım sağlayarak bu sorundan telefonlarınızı kurtarıyoruz. Orta tuş sorunu olan iphone larda itunes de yazılım atmaya kalktığınızda da itunes 53 hatası ile karşılaşırsınız. Servisimiz orta tuş ve itunes 53 hatasında çözüm sunmakta.

×
Show