iPhone Kırık Ön Cam Değişimi

iPhone Kırık Ön Cam DeğişimiiPhone telefonlarda darbe esnasında genellikle ön cam çatlar, onarımının maliyeti yüksek  çıkmasından dolayı pek çok kişi kırık bir şekilde üst camı kullanmaktadır. Onarımının yüksek ücret çıkmasının nedeni iç ekran dokunmatik ve üst camın takım halinde olmasından ötürüdür, iPhone Acil Servis olarak bu konuda tam otamatik makinalar ile servisimize alarak sadece üst camı kırık olan telefonların orijinal iç ekranını kullanarak sadece üst cam değişikliği yapmaktayız. Bu hem maliyet açısından ekran fiyatının 3/1 fiyatına yapılmakta hemde orijinal görüntü ve kalite sunmaktadır. Ortalama 1 saat içinde telefonunuzu yenilenmiş olarak teslim ediyoruz.

Servisimizde üst cam değişiminde yapılan işlemler;

  • Kırık olan üst cam yerine orijinal cam takılır (Buda dokunmatik hassasiyetinde en ufak kayıp yaşatmaz)
  • iPhone telefonunuzdan kırık üst cam söküldükten sonra çıkan iç ekrandan ekranın üstünde yapışık olan polarizesinide sökmekteyiz bunu bizim gibi cam değişimi  yapanların çoğu sökmez hem sökümü zordur hemde yeni polarizenin takımı ama bu sökülmeden iş yapıldığı takdirde ekrana yeni cam da takılsa içinde ciddi çizikler görülmekte buda ekran yapıldıktan sonra pek çok kullanıcıyı rahatsız etmekte, biz iphone servis olarak orijinal polarize  takarak değiştiriyoruz. Polarize değişmediği takdirde görüntü açısından gerçekten kötü bir iş olmaktadır. Biz 12 yıldır bu sektördeyiz ve bizi bilen çok iyi bilir ki yaptığımız işte her zaman en iyisini yapmak ve yapılmayanı yapmak ilkemiz olmuştur.
  • Polarize söküldükten ve ekran yapışkanları temizlendikten sonra yeni polarize üstüne çekilir bunun da üstüne mitsubishi marka oca yani cam ile ekranın yapışmasının sağlayan madde çekilerek üst cam tam otamatik makina ile yapıştırılır ve cam ile ekranın arasında oluşan baloncuklar bu makina ile çekilir. Bu makinanın ucuz ve kalitesiz olanlarının çoğunda bu baloncuklar gitmez daha önce cam taktıranlar bu sorunu çok iyi bilirler.
  • En son işlemde biz ekranın çıtasını da orijinali ile yeniliyoruz ekranınız fabrikasyon sıfır olarak çıkıyor.

Yaptığımız tüm cam onarımlarına 3 ay garanti veriyoruz. Kırılma Hariç.iPhone Kırık Ön Cam Değişimi

Servisimizde iPhone cam değişimi yapılan modeller;

iPhone 7 Plus cam değişimi

iPhone 7 cam değişimi

iPhone 6S Plus cam değişimi

iPhone 6S cam değişimi

iPhone 6 Plus cam değişimi

iPhone 6 cam değişimi

iPhone 5S cam değişimi

iPhone 5c cam değişimi

iPhone 5 cam değişimi

iPhone Acil Servis Ekran Değişiminden Kareler


Comments are closed.