iPhone Hafıza Yükseltmenin Zararı Varmı?

iPhone hafıza yükseltmede nelere dikkat edilmeli?

iPhone cihazınızın hafızasın arttırmak istiyorsunuz ama neye dikkat edeceğinizi bilmiyorsanız bu yazımız tam size göre öncelikle bakacağınız ilk şeylerden biri kullanılacak olan hafıza çipinin %100 orijinal olması mutlaka gerekiyor aksi takdirde mutlaka ilerleyen süreçte yan sanayi çipler mutlaka hatalara neden vermektedir.

İkinci hususta iphone hafıza yükseltme işlemi oldukça risklidir cihazınız bir profesyonel anakart ustasında onarılmayıp sıradan bir tamirciye götürüp hafıza yükseltme yaptırmanız durumunda cihazınızda oluşabilecek sorunlar kısaca şu şekilde olmaktadır.

Hafiza Yukseltme
  1. Face id yada Parmak okuyucu hataları
  2. Cihazda şebeke sorunları
  3. Ses sorunları
  4. Sensör problemleri
  5. Özellikle şarj hızlı bitme sorunu
  6. Yavaşlama sorunu
  7. Cihazın tamamen susma açılmama sorunu

Yukarıda maddeler halinde sıraladığımız sorunların hiç biri servisimizde iphone hafıza yükseltme esnasında oluşmaz cihazınızı güvenli ve garantili bir şekilde 2 saat içerisinde hafızasının yükseltim işlemini gerçekleştiriyoruz.

iPhone hafıza yükseltmenin zararı varmı?

Müşterilerimizin servisimizi arayarak en çok sordukları soruların başında gelen soruda budur, hafıza arttıramanın asla bir zararı olmaz her zaman cihazınıza faydası olur 16 gb. yada 32 gb. olan hafızada sıkışan ios yazılım, fotoğraflarınız videonuz ve uygulamalarınız nedeni ile cihaz aşırı derecede yavaşlar ama hafıza yükseltim olduktan sonra cihazda alan genişlediği için çok rahatlar buda size hız ve geniş alan kazandırır. Artık hafızam bitti diye bir şey silmenize gerek kalmaz.

Donanımsal olarak hafıza arttırma işlemi olması nedeni ile cihazınızı satmak istediğinizde bile değerine değer katar hafıza yükseltmede verdiğiniz tüm paranızı satarken değeri arttığı içinde kar bile edersiniz.

Hafıza arttırma işlemi ne kadar sürüyor?

Hafıza arttırma işlemi servisimizde gerekli kontroller yapıldıktan sonra hemen işleme başlanarak ortalama olarak 2 saat içerisinde teslim edilmektedir. Kargo ile şehir dışından gelen cihazlar için ise aynı gün hafıza yükseltme yapılarak ücretsiz kargo ile müşterilerimize gönderilir.

Hafıza arttırma da bilgi kaybı yaşayacakmıyım?

Hiç tereddütünüz olmasın en ufak bir bilgi kaybınız olmadan hafıza arttırma işlemini gerçekleştirebiliyoruz.

Hafıza arttırma fiyatları nedir?

iPhone hafıza yükseltme fiyatları modellere göre değişiklik göstermektedir. Şuan sitemizde bazı modellerin fiyatlarını veriyoruz listede olmayan modeller içinde bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

iPhone hafıza yükseltme fiyat listesi için tıklayın.

ETİKETLER: , ,
Hemen Ara
Yol Tarifi