iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi Ürün Bilgisi 

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 7 ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 7 LCD ekran değişimi, iPhone 7 Öncam Değişimi ve iPhone 7 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 7 nin ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 7 dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

 • iPhone 7 LCD Ekran
 • iPhone 7 Ön Cam
 • iPhone 7 Dokunmatik Panel
  Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
 • Servisimiz iPhone 7 iç ekranı sağlam ise üst cam değişimi servisimizde yapmaktadır. Servisimiz ile irtibat kurabilirsiniz. iPhone 7 Üst Cam Değişimi Ankara

iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 7 Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 7 Ekran DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 7 Ekran Değişimi

iPhone 7 Ekran Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 7 Ekran 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.