iPhone 7 Cam Değişimi

iPhone 7 Cam Değişimi

iPhone 7 camı servisimizde değişmektedir. 

Telefonunuz da ekran görüntünüz var ise servisimiz aynı gün içinde eski kırık camı ince işçilik ve tam otomatik makine ile sökerek orijinal kalitesinde değiştirmekte, şuan  telefonun yeni olmasından ötürü iphone 7 ekran fiyatları çok  yüksek, cam değişimi düşük maliyetli orijinal kalitesinde garantili olarak yapılmaktadır.

Cam değişimi ile ilgili servisimize sorulan en çok sorular ;

  • Kırık olan üst cam yerine orijinal cam takılır (Buda dokunmatik hassasiyetinde en ufak kayıp yaşatmaz)
  • iPhone telefonunuzdan kırık üst cam söküldükten sonra çıkan iç ekrandan ekranın üstünde yapışık olan polarizesinide sökmekteyiz bunu bizim gibi cam değişimi  yapanların çoğu sökmez hem sökümü zordur hemde yeni polarizenin takımı ama bu sökülmeden iş yapıldığı takdirde ekrana yeni cam da takılsa içinde ciddi çizikler görülmekte buda ekran yapıldıktan sonra pek çok kullanıcıyı rahatsız etmekte, biz iphone servis olarak orijinal polarize  takarak değiştiriyoruz. Polarize değişmediği takdirde görüntü açısından gerçekten kötü bir iş olmaktadır. Biz 12 yıldır bu sektördeyiz ve bizi bilen çok iyi bilir ki yaptığımız işte her zaman en iyisini yapmak ve yapılmayanı yapmak ilkemiz olmuştur.
  • Polarize söküldükten ve ekran yapışkanları temizlendikten sonra yeni polarize üstüne çekilir bunun da üstüne mitsubishi marka oca yani cam ile ekranın yapışmasının sağlayan madde çekilerek üst cam tam otamatik makina ile yapıştırılır ve cam ile ekranın arasında oluşan baloncuklar bu makina ile çekilir. Bu makinanın ucuz ve kalitesiz olanlarının çoğunda bu baloncuklar gitmez daha önce cam taktıranlar bu sorunu çok iyi bilirler.
  • iPhone cam tamirinde orijinal çıtalı camlar kullanıyoruz. Bu da camın çıtadan ayrılmasını engelliyor, sonradan cama basılan çıtalar belirli bir zaman dan  sonra mutlaka camdan çıta ayrılıyor. Bizim yapmış olduğumuz camlarda asla böyle sorunlar meydana gelmez.
  • iPhone cam onarım işi uzmanlık isteyen bir iştir ve her yere cam onarımı yaptırılmaz.

Yaptığımız tüm cam onarımlarına 3 ay garanti veriyoruz. Kırılma Hariç.iPhone 7 Cam Değişimi

Servisimizde iPhone cam değişimi yapılan modeller;

iPhone 7 Plus cam değişimi

iPhone 7 cam değişimi

iPhone 6S Plus cam değişimi

iPhone 6S cam değişimi

iPhone 6 Plus cam değişimi

iPhone 6 cam değişimi

iPhone Acil Servis iPhone 7 Cam Değişiminden KarelerComments are closed.