iPhone 6 Plus Ekran Değişimi

iPhone 6 Plus Ekran DeğişimiiPhone 6 Plus Ekran Ürün Bilgisi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 6 Plus ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.iPhone 6 Plus LCD ekran değişimi, iPhone 6 Plus Öncam Değişimi ve iPhone 6 Plus Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 6 Plus ın ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 6 Plus dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

 • iPhone 6 Plus Kırık LCD Ekran
 • iPhone 6 Plus Kırık Ön Cam
 • iPhone 6 Plus Kırık Dokunmatik Panel
 • Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone 6 Plus Ekran DeğişimiiPhone 6 Plus Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, iPhone 6 Plus Ekranını teknik servis hizmeti ile birlikte alınız. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Plus LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 6 Plus Ekran DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 6 Plus Ekran Değişimi iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Plus LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.