iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı

iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı

iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı Ürün Bilgisi 

iPhone 6’ın arka kasa üzerinde olan arka kamera camı kasa ile tümleşik bir parçadır. Genelde çoğu servis iphone 6 arka kamera camı kırıldığın da kasa değişimi yapmaktadır bu da çok yüksek ücret çıkarması ve kasanın değişmesi nediyle çoğu kullanıcı tarafından tercih edilmez. Servisimiz  bu konuda hem düşük maliyet olması hemde kasanın orijinalliği bozulmasın diye orijinal kamera cam değişimi yapmaktayız hem zaman açısından hemde ekonomik bir yöntemdir.

 • iPhone 6 arka kamera lens sorunu,
 • iPhone 6 arka kamera lensi kırık,
 • iPhone 6 arka kamera camı değişimi,
 • iPhone 6 arka kamera camı kırıldı gibi şikayetleriniz varsa; sıvı teması, ezilme, çizilme, düşme vb. durumunlar olmuş olabilir. Ve büyük bir ihtimalle iPhone 6 arka kamera camı değiştirilmesi gereklidir. Bu işlem için teknik servis himzetimizden faydalanabilirsiniz.
iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı

iPhone 6 Arka Kamera  Lens Camı Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 arka kamera lens camı değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir.Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı

Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri

 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı

iPhone 6 Arka Kamera Lens Camı Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Arka Kamera Cam Lensi 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.