iPhone 6 Home Tuşu Değişimi

iPhone 6 Home Tuşu DeğişimiiPhone 6 Home Tuşu Ürün Bilgisi 
Genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.

iPhone 6 Home Tuşu Değişimi
Üzerinde parmak izi sensörü bulunan ve en çok kullanılan fiziksel buton iPhone 6 Ana Ekran Düğmesidir. Ana Ekran düğmesinin arkasında çok ileri seviyede bir teknoloji vardır. Düğmenin çevresindeki paslanmaz çelik halka, parmağınızı algılar ve kapasitif dokunma sensörünü harekete geçirir. Ardından lazer kesim safir kristal yüzey, parmağınızın görüntüsünü, detaylı bir parmak izi elde etmek için cildinizin üst katmanlarının gerisini okuyan sensöre yönlendirir. Ve son olarak, parmak izinizdeki çizgileri okuyan yazılım, telefonunuzu açacak eşleşmeyi yapar.
Ancak genellikle fazla bastırma, sıvı teması ve tozlanma gibi nedenlerle, ana ekran düğmesinin altında bulunan devre kablosunun üzerindeki anahtar bozulur.Ve bu sorun sadece kablonun değişimi ile giderilebilir.
DİKKAT ; Servisimize gelen pek çok telefonda karşılaştığımız sorunlardan biri acemi tamircilerin ekran takarken iphone 6′ ların orijinal tuşunu yanlışlıkla koparmaları yada bozmaları nedeniyle yeni taktıkları orta tuş da parmak okuyucu özelliği çalışmamak la beraber itunes den versiyon güncelleme yaptığınızda yada telefon içinden versiyon güncelleme yaptığınızda bir daha telefonu kullanamıyorsunuz. iTunes den yazılım atarken 53 Hatası vermekte ve şu an için çözümüde yok bu arızanın, bu konuda çok dikkat edin ve acemi tamircilerden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.
” Servisimiz itunes 53 hatası veren çoğu cihazı bu durumdan kurtarmaktadır. Bu sorunla karşılaşanlar servisimiz ile irtibat kurabilir.”
iPhone 6 Home Tuşu Değişimi
iPhone 6 Home Tuşu DeğişimiiPhone 6 Home Tuşu Servis Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 6 Home Tuşu değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 20 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Servisimizde 20 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 6 Home Tuşu DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
  • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
    • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
  • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 6 Home Tuşu Değişimi iPhone 6 Home Tuşu Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 6 Home Tuşu 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.