iPhone 5C Ekran Değişimi

iPhone 5C Ekran DeğişimiiPhone 5C Ekran Ürün Bilgisi 
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5C ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPhone 5C LCD ekran değişimi, iPhone 5C Öncam Değişimi ve iPhone 5 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 5C in ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 5C dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

 • iPhone 5C LCD Ekran
 • iPhone 5C Ön Cam
 • iPhone 5C Dokunmatik Panel
  Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone 5C Ekran DeğişimiiPhone 5C Ekran Servis Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 5C Ekran DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 5C Ekran Değişimi iPhone 5C Ekran Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 5C Ekran 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.