iPhone 5 Nand Ekran Hatası

iPhone 5 Nand Ekran HatasıiPhone 5 Nand Ekran Hatası Tamir Ürün Bilgisi 
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 5 nand ekran hatası, donanımsal anakart tamiri gerektiren bir sorundur. Bu tür sorunlarda genelde cihaz açılmaz ve ekranın üst kısmında siyah yazı ile nand hatası olarak yazılar gelir. Bu durumda servisimiz ile irtibat kurmanız durumunda içinden hiç bir bilgi silinmeden tekrar eskisi gibi telefonunuzu çalışır hale getiriyoruz.
iPhone 5 Nand Ekran HatasıiPhone 5 Nand Ekran Servis Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPhone 5 Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 60 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 5 Nand Ekran HatasıKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
  • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
    • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
  • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
    • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 5 Nand Ekran Hatası iPhone 5 Nand Ekran Tamir Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 5 Nand Ekran Tamir’i 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.