iPhone 4S Ekran Değişimi

iPhone 4S Ekran DeğişimiiPhone 4S Ekran Ürün Bilgisi
Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPhone 4S ekranı genellikle öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.iPhone 4S LCD ekran değişimi, iPhone 4S Öncam Değişimi ve iPhone 4 Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. iPhone 4S ön panelinde oluşan herhangi bir problem durumda LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. iPhone 4S dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

 • iPhone 4S Kırık LCD Ekran
 • iPhone 4S Kırık Ön Cam
 • iPhone 4S Kırık Dokunmatik Panel
 • Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.
iPhone 4S Ekran DeğişimiiPhone 4S Ekran Değişimi İşlem Süresi
Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, iPhone 4S Ekranını teknik servis hizmeti ile birlikte alınız. Servisimizde yapacağımız iPhone 4S LCD Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik Servisimizde bulunan ekibimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPhone 4S Ekran DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPhone 4S Ekran Değişimi iPhone 4S Ekran Değişimi Garanti Süresi
Servisimizde değiştirilen iPhone 4S LCD Ekranın 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.