iPad Mini Dokunmatik Değişimi

iPad Mini Dokunmatik Değişimi

iPad Mini Dokunmatik Değişimi Ürün Bilgisi 

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPad Mini öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPad Mini dokunmatik değişimi servisimizde orijinal şekilde yapılmaktadır. iPad dokunmatik değişimi işi uzmanlık isteyen bir iştir çoğu servis bu konuda değişiminden sonra eski orijinal kalitesini verememektedir. Servisimiz ipad dokunmatiklerinde uzmanlaşmıştır gerek dokunmaktik hasasiyeti gereksede dış çerceveye dokunmatiğin yapıştırılması konusunda orijinalı aratmayan işçilik ile özenerek onarım yapmaktadır.

 • iPad Mini Dokunamatik değişimi
 • iPad Mini Ön Cam değişimi
  Bu iki birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

iPad Mini Dokunmatik Değişimi

iPad Mini Dokunmatik Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPad Mini Dokunmatik değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 60 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 60 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPad Mini Dokunmatik DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPad Mini Dokunmatik Değişimi

iPad Mini Dokunmatik Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPad Mini Dokunmatik 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.