iPad Ekran Değişiminde Dikkat Edilecek Hususlar

ipad ekran

iPad Ekran Değişiminde Dikkat Edilecek Hususlar

iPad’lerkullanıcılarına eşsiz bir teknoloji deneyimi sunaktadır Apple markasının ilk günden bu yana en çok tercih edilen ürünlerinden birisi olan iPad’ler her ne kadar bir tablet türü olsa da adeta kendi başına marka olmuş, diğer bütün markaların tabletlerinden farklı bir algı oluşturmuştur. İşlevselliği, dayanıklılığı, tasarım şıklığı, uzun ömürlü olması gibi birçok avantaja sahip olan iPad’ler teknolojiden en iyi şekilde istifade etmenize yardımcı olmaktadır.

Her ne kadar iPad’ler dayanıklı cihazlar olsa da bütün teknoloji ürünleri gibi iPad’ler de zaman zaman sorun çıkarabilir. Bu noktada en hassas yerleri ekranlarıdır. iPad ekranlarınız kimi zaman düşme, çarpma nedeniyle kırılabilir kimi zaman da ansızın görüntü sönmeleri olabilir. Bütün bu durumlarda profesyonel bir destek alarak ekran değişimi yaptırabilir, cihazınızı yeniden kullanmaya devam edebilirsiniz.

Cihazınızın ekranında sorun varsa mutlaka firmamız gibi uzman bir ekipten destek almalısınız. Çünkü iPad ekran değişiminde dikkat edilecek hususlar vardır ve bunlar göz ardı edildiğinde daha büyük hüsranlar yaşayabilirsiniz. Başlıca dikkat edilmesi gerekenleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Kaliteli ekran seçimi: Piyasada iPad’leriniz için farklı ekran çeşitleri vardır. Özellikle yan sanayi ürünleri çoğu yerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat tercihinizi mutlaka kaliteli bir ekrandan yana kullanmalısınız. Kalitesiz bir ekran seçildiğinde renk tonları eşitsiz ve soluk olacaktır. Ekran yenileme hızı düşecektir. Ekran çabuk kırılacak ve çizilecektir. Dokunmatik çalışmayacak, Touch ID ve Face ID düzgün çalışmayacaktır. Ekran parlaklığı düşük olacak, tabletinizin şarjı daha çabuk bitecektir.
  • Uzman işçilik: İşçilik iPad ekran değişiminde dikkat edilecek hususlar arasında bir diğeri işçiliktir. iPad’ler çok hassas ve özel detaylara sahiptir ve ekran değişimini yapacak kişinin mutlaka gerekli eğitimleri almış, sertifikalı, özverili kişiler olması gerekir. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme sonucun iyi olmasını sağlayacaktır.
  • Uygun parça: Apple markasının iPad modelleri oldukça fazladır ve her yıl yeni iPad’ler piyasaya çıkmaktadır. Ancak her modelin ekranı birbirinden farklı olduğundan tercih edilecek ekranın cihazınızla yüzde 100 uyumlu olması gerekmektedir.
ipad tamir

Profesyonel iPad Ekran Değişim Hizmeti

Kırık ya da hasarlı bir ekranla iPad’inizi kullanmaya devam etmeniz hem sizin hem cihazınızın sağlığı için zararlıdır. Kırık ekran elektrik çarpması, cihazınızın toz kapması, şarj sorunları, sıvıların cihazınıza zarar vermesi gibi riskleri beraberinde taşır.

Ankara Kızılay’da yıllardır hizmet veren firmamız iPad ekran değişiminde dikkat edilecek hususlar konusunda gereken hassasiyeti göstererek Türkiye’nin her neresinde olursanız olun yardımcı olmaktadır.

iPad Ekran Değişimi Fiyatı

iPad ekran değişiminde dikkat edilecek hususlar arasında bir diğeri fiyatlar olup doğru fiyatlı hizmet almaya çalışmalısınız. Ekran değişim fiyatları kullanılacak ekrana, cihazınızın modeline, işçiliğe göre değişmektedir. Dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilir, istenen detayları paylaşarak iPad’iniz için ekran değişim fiyatını öğrenebilir, uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi