iPad Dokunmatik Değişimi

iPad Dokunmatik Değişimi

iPad’lerde dokunmatik hassasiyeti son derece iyidir. Marka her alanda olduğu gibi tabletlerinin dokunmatik yüzeyinde de benzersiz teknolojiler kullanmakta, bu da kullanıcı deneyiminin en üst seviyeye çıkmasını sağlamaktadır. Fakat iPad’lerin en hassas noktaları ekranlarıdır.

iPad ekranları düşürme, çarpma, çizilme gibi çeşitli nedenlerle hasar alabilir. Hasar alan ekran ilk olarak görüntünün bozulmasına, şık cihazınızın şıklığını kaybetmesine neden olur. Ancak sorun sadece görüntü ile kalmayabilir. Müdahale edilmeyen çizik ya da kırık ekran sorunun büyümesine yol açabilir.

iPad’lerde bir dokunmatik ekran yer alır bir de LCD ekran. Herhangi bir ekran sorununda öncelikle iki ekrandan hangisinin ya da hangilerinin zarar gördüğü tespit edilmelidir. İç ekran hasarsızsa bütün bir ekranı değiştirmek ekstra masrafa ve zaman kaybına neden olacaktır. Servisimiz müşteri odaklı yaklaşımıyla gerekli incelemeyi yapmakta ve mümkünse sadece iPad dokunmatik değişimi ile sorunu çözmektedir.

ipad dokunmatik

iPad Dokunmatik Değişiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

iPad’inizin ekranındaki görüntüde bozulma, renk solması, beyaz, kırmızı çiziğiler, siyah leke gibi olumsuzluklar varsa komple ekran değişimi gerekir. Fakat bunlar yoksa ve sadece kırık, çizikler varsa ön camın değişmesi yeterlidir.

iPad dokunmatik değişimi sırasında birtakım hususlara dikkat edilmelidir. Çünkü dokunmatik ekran cihazlarınızın en özel alanı olup hem performansı hem görünümü hem verimliliği etkilemektedir. Bu nedenle kaliteli bir dokunmatik kullanılmalıdır. Kalitesiz dokunmatikler cihazınızın dokunmatik yüzeyinin verimsizleşmesine neden olacak, algılamaların ya hiç olmamasına ya da gecikmelere neden olacaktır.

Kaliteli bir dokunmatik cihazınızın şarj tutma süresini, görüntü kalitesini, uygulamaların sağlıklı çalışmasını ve diğer bütün aksamlarını etkileyecektir. Kaliteli malzeme kadar işçilik de önemli olup değişimin mutlaka alanında eğitimli, deneyimli, bilgi birikimi yüksek ve özverili bir ekipçe yapılması gerekir.

Garantili iPad Dokunmatik Değişimi

Servis olarak iPad dokunmatik değişimi alanında uzun yıllardır profesyonel hizmet veriyoruz. iPad modeliniz her ne olursa olsun en kaliteli dokunmatik yüzeyler kullanıyoruz. Mümkün olduğunca verilerinizi muhafaza ediyor, herhangi bir veri kaybı yaşamamanızı sağlıyoruz.

Servisimizde bütün iPad dokunmatik değişimleri garantili olarakyapılmaktadır. Böylece cihazlarınızı kullanırken herhangi bir tereddüt yaşamazsınız. Ankara içindeyseniz cihazlarınızı servisimize getirip yerinde hizmet alabileceğiniz gibi anlaşmalı kargomuzla ücretsiz olarak Türkiye’nin her yerinden servisimize gönderebilirsiniz. Tarafımıza ulaşan cihazlarınız aynı gün tamir edilip bütün kontrolleri yapıldıktan sonra adresinize kargolanır.

iPad Dokunmatik Değişimi Fiyatı

iPad dokunmatik değişimi fiyatı cihazınızın modeline göre değişir. Değişim esnasında siyah kenar çerçeveli tabletinizin kenarlarındaki siyah; beyaz çerçeveli tabletinizin de beyaz olan bölümleri komple değişir. Böylece yepyeni görüntülü, sağlam bir cihaza sahip olursunuz.

Firmamız her zaman en hızlı, en kaliteli ve güvenli iPad dokunmatik değişimi hizmetlerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Dilerseniz iletişim kanallarımızı kullanarak tarafımıza ulaşabilir, cihazınızın iPad dokunmatik değişimi fiyatını öğrenebilirsiniz.

Hemen Ara
Yol Tarifi