iPad Cam Değişimi

ipad cam değişimi

iPad Cam Değişimi

iPad cihazlarda cam yüzey geniş bir alan kaplar. Cam yüzey cihazların hem kullanımını hem görünümünü hem de güveliğini doğrudan alakadar eder. Ancak iPad’lerde en sık karşılaşılan sorunlardan birisi cam hasarıdır.

Ekran camları çarpma, çizilme, düşme, baskı gibi çeşitli nedenler çatlayabilir, kırılabilir. Çatlak ya da kırık bir ekrana bakmak hiç de hoş olmaz. Üstelik kırık bir cam cihazınızın diğer aksamları için de risk teşkil eder. Kırık ekranlı iPad’inizin içine toz ve nem kolayca girebilir. Ekranı kırık bir iPad şarj olmuyor ya da açılmıyorsa tamir masrafları artar. Çünkü bu, zaman içinde anakartta soruna neden olmuş olabilir. Servisimiz uzun yıllardır Ankara’da iPad cam değişimi desteği sunmakta, iPad modeliniz her ne olursa olsun en doğru çözümlerle saatler içinde çözüm üretmektedir.

Kaliteli iPad Cam Değişimi

iPad cam değişimi oldukça zor ve hassas bir iştir. Bu nedenle cihazlarınızı gerekli ekipmanlara sahip, tecrübeli, güvenilir ve profesyonel servislere emanet etmelisiniz. Bizler her biri iPad’ler üzerine uzmanlaşmış, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, markanın en yeni modellerini dahi yakından takip eden, özverili bir kadroyla çalışıyoruz.

iPad’lerde iki ekran vardır ve kimi zaman bu ekranların her ikisi zarar görürken kimi zaman sadece üstteki dokunmatik cam zarar görmüş olabilmektedir. Servisimizde gerekli incelemeler yapılmakta ve en uygun çözüm ne ise ona göre çalışılarak gereksiz maliyetlerden ve zaman kaybından kaçınılmaktadır.

iPad cam değişimiesnasına mutlaka kaliteli cam tercih edilmelidir. Kalitesiz bir cam seçmek ileride daha büyük sorunların oluşmasına yol açabilir. Kalitesiz cam ve kalitesiz işçilik neticesinde ren tonları eşitsiz ve soluk olabilir. Ekran yenileme hızı çok düşük olabilir. Ekran çabuk kırılıp çizilebilir. Dokunmatik çalışmayabileceği gibi Face ID ve Touch ID düzgün çalışmayabilir. Ekran parlaklığı düşük olur ve tabletinizin şarjı daha çabuk biter. Servisimizde bütün bu olumsuzluklara maruz kalmamanız adına en kaliteli camlar kullanılır.

ipad cam onarimi

Garantili iPad Cam Değişimi

iPad cihazınızın ekranı kırıldığında zaman kaybetmeden servisimize başvurmalısınız. Eğer kırık ekranla cihazınızı kullanmaya devam ederseniz hem kendi sağlığınızı hem de cihazınızın sağlığını riske atmış olursunuz. Kırık ekran, radyoaktif ışınlara daha fazla maruz kalmanıza neden olabilir. Ayrıca cam parçaları ile yaralanmalar olabilir. Elektrik çarpması yaşanabilir.

Kırık ekran tabletinizin sağlığı açısından da uygunsuzdur. Kırık ekranlı cihazın bataryası daha çabuk ısınır. Şarjınız daha kısa sürede biter. Sıvı temaslarında cihazınızın içine daha kolay su girer. Servisimiz garantili iPad cam değişimi ile bütün bu riskleri ortadan kaldırmaktadır.

Uygun Fiyatlı iPad Cam Değişimi

Servisimize kaliteli malzeme ve kaliteli işçilikle garantili iPad cam değişimi yapıldığı gibi uygun fiyattan da taviz verilmemektedir. Cam değişimi fiyatlarımız iPad modellerine göre değişmekte, iletişime geçmeniz halinde net fiyat bilgisi tarafınıza verilmektedir.

Hemen Ara
Yol Tarifi