iPad Air Dokunmatik Değişimi

iPad Air Dokunmatik Değişimi

iPad Air Dokunmatik Değişimi Ürün Bilgisi 

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPad Air öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPad Air dokunmatik değişimi servisimizde orijinal şekilde yapılmaktadır. iPad dokunmatik değişimi işi uzmanlık isteyen bir iştir çoğu servis bu konuda değişiminden sonra eski orijinal kalitesini verememektedir. Servisimiz ipad dokunmatiklerinde uzmanlaşmıştır gerek dokunmaktik hasasiyeti gereksede dış çerceveye dokunmatiğin yapıştırılması konusunda orijinalı aratmayan işçilik ile özenerek onarım yapmaktadır.

 • iPad Air Dokunamatik değişimi
 • iPad Air Ön Cam değişimi
  Bu iki birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

iPad Air Dokunmatik Değişimi

iPad Air Dokunmatik Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPad Air Dokunmatik değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 60 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 60 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPad Air Dokunmatik DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPad Air Dokunmatik Değişimi

iPad Air Dokunmatik Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPad Air Dokunmatik 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.