iPad 4 Dokunmatik Değişimi

iPad 4 Dokunmatik Değişimi

iPad 4 Dokunmatik Değişimi Ürün Bilgisi 

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren iPad 4 öncam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
iPad 4 dokunmatik değişimi servisimizde orijinal şekilde yapılmaktadır. iPad dokunmatik değişimi işi uzmanlık isteyen bir iştir çoğu servis bu konuda değişiminden sonra eski orijinal kalitesini verememektedir. Servisimiz ipad dokunmatiklerinde uzmanlaşmıştır gerek dokunmaktik hasasiyeti gereksede dış çerceveye dokunmatiğin yapıştırılması konusunda orijinalı aratmayan işçilik ile özenerek onarım yapmaktadır.

 • iPad 4 Dokunamatik değişimi
 • iPad 4 Ön Cam değişimi
  Bu iki birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

iPad 4 Dokunmatik Değişimi

iPad 4 Dokunmatik Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız iPad 4 Dokunmatik değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 60 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 60 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
iPad 4 Dokunmatik Değişimi Kargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
iPad 4 Dokunmatik Değişimi

iPad 4 Dokunmatik Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPad 4 Dokunmatik 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.