iPhone Acil Servis (Since 2004)

iPhone Acil Servis, genç ve dinamik kadrosuyla, 10 yılı aşkın süredir  siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermektedir.

iPhone Acil Servis, gelişen ve değişen teknoloji karşısında daima kendini yenilemekte, teknolojik trendleri takip ederek sektöründe markalaşmayı hedeflemektedir. iPhone Acil Servis, memnuniyetin ve başarının tesadüf olmadığını siz değerli müşterilerimizin hizmet sonrası gülümsemesiyle öğrenmiş olmanın hazzını ve gururunu yaşamaktayız.

Sizlere daha hizmet verebilmek adına iPhone Acil Servis daima yenileniyor ve iletişim teknolojisini hızla takip ediyor. Günlük hayatımızın artık vazgeçilmezi olan cep telefonları teknoloji geliştikçe daha çok fonksiyon kazanmış fakat bir o kadar da hassaslaşmıştır. Ne kadar dikkat etsekte telefonların elektronik bir alet olması her an bozulabileceği anlamına gelmektedir.

Bundan dolayı  iPhone Acil Servis, siz değerli müşterilerimize;  iPhone, iPad, Samsung, LG, Sony, Nokia, General Mobile vb benzeri tüm marka cep telefonlarının profesyonel olarak teknik hizmetini sunmaktadır.

  • img
  • img
Cep telefonunuz düşebilir, ekranı kırılabilir, donanımsal ve yazılımsal hatalar verebilir, sıvı ile temas edebilir… Dert etmeyin iPhone Acil Servis, profesyonel hizmet anlayışı ile tüm cep telefonu modelleri hasarlarını kısa süre içerisinde garantili olarak onarır. Aynı zamanda Tüm cep telefonu modellerinin 2. el alım satım hizmetini vermekte olup, aksesuarlarının satışını yapmaktadır.

iPhone Acil Servis, siz değerli müşterilerimize  Kızılay – Ankara’da ki merkez teknik servisinde hizmet vermektedir.

Müşteri -hizmet anlayışımızı dostluğa dönüştürmek adına her türlü teknik soru ve sorunlarınız için teknik servisimize bekler, saygılar sunarız.

Cihazlara ÜCRETSİZ arıza tespiti yapmaktayız ve tüm tamirlerimiz 3 Ay Parça Garantilidir. Ankara’ da tek yerimiz bulunmakta şuan kalitemizi ve markamızı bilen bazı servisler ismimizi taklit etmektedirler. Resim de gözüken Teknik Servis Sorumlusu Uğur Usta’ mız ve Dükkanımızın gerçek fotoğrafıdır.


Teknik  Servis Hizmeti Verdiğimiz Modeller


Hizmetlerimiz

Güven

Cep Tamircisi teknik servisi hizmeti göstermekte olan firmamız bir çok konuda gösterdiği titizliği güven konusunda da göstermektedir.

Kalite

12 Yıllık tecrübemiz ile en kaliteli ve profesyonel bir şekilde teknik servis hizmetini itina ile yapıyoruz.

Tecrübe

12 Yıldır yaptığımız tüm teknik servis işlerimizde müşterilerimize vermiş olduğumuz memnuniyetin gururunu yaşamaktayız.

Uygun Fiyat

Kalite ve tecrübe ile yaptığımız teknik servis hizmetimizi uygun fiyatlarla vermekteyiz.


[fbcomments]
×
Show