General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi

General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi

General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi Ürün Bilgisi 

Özellikle; çarpma, düşme veya sıvı teması gibi durumlarda arıza veren General Mobile Android One 4G ekranı genellikle ön cam ve dokunmatik panel ile birlikte hasar görür.
General Mobile Android One 4G ekran değişimi, General Mobile Android One 4G Öncam Değişimi ve General Mobile Android One 4G Dokunmatik Panel Değişimi gibi ifadeler aslında aynı birimin değişimini belirtir. General Mobile Android One 4G  ön panelinde oluşan herhangi bir problemin çözümü LCD, Öncam ve Dokunmatik Panelin tamamının değişimi ile mümkündür. General Mobile Android One 4G dokunmatik panelinde bir arıza bulunmayan ancak içerideki LCD ekranı hasar görmüş iPhone lar için de aynı durum geçerlidir.

 • General Mobile Android One 4G LCD Ekran
 • General Mobile Android One 4G Ön Cam
 • General Mobile Android One 4G Dokunmatik Panel
  Bu üç birim bütünleşiktir ve arıza durumunda tamamının değişmesi gerekmektedir.

General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi

General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi Servis Süresi

Yeterli teknik deneyim ve donanıma sahip değilseniz, ürünü teknik servis hizmeti ile birlikte alın. Servisimizde yapacağımız General Mobile Android One 4G Ekran değişimi (değişim sonrası testler dahil) ortalama 30 dakika sürmektedir. Teknik servisimiz konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.Servisimizde 30 dakika bekleyerek ürünü teslim alabilirsiniz.
General Mobile Android One 4G Ekran DeğişimiKargo ve Motor Kurye Seçenekleri
 • Ankara içinde bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • Servisimize gelemeyen kullanıcılar, 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak Motor Kurye hizmeti talep edebilir, ürünü bize motor kurye ile teslim edebilirler. Yapılan servis sonrası, ürün yine motor kurye ile alıcıya teslim edilir.
  • Motor Kurye hizmeti için (bulunduğunuz semte göre) extra ücret ödeyebilirsiniz.
 • Ankara dışında bulunan kullanıcılar (teknik servis hizmetimizden faydalanacak ise) için;
  • 0312 418 19 14 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak, Kargo Hizmeti talep edebilirsiniz. Ürün bize ulaştığı gün işleminizi yapıp ürünü aynı gün size tekrar geri yolluyoruz. Kargo takip numaranız ile ürünün hangi aşamada olduğunu takip edebilirsiniz.
General Mobile Android One 4G Ekran Değişimi

General Mobile Android One 4G Ekran Garanti Süresi

Servisimizde değiştirilen iPhone 6 PlusGeneral Mobile Android One 4G Ekran 3 Ay parça garantisi vardır. 3 ay içerisinde (kullanıcı hataları dışında) oluşabilecek bir arıza durumunda ürünü yenisi ile değiştirmekteyiz.


Comments are closed.